Консультанти з профорієнтації розважали дітей у смілянському таборі «Тимурівець»

П’ятнадцятирічний Олег Шукін мріє стати артистом, естрадним співаком. Хлопець займається професійним вокалом. Каже, що співав у філармонії: «Мої кумири Майкл Джексон, Ріанна, Бейонсе і Фредді ...

Додано:
Angelina Khomenko

Тимурівець (фото)
Консультанти з профорієнтації розважали дітей у смілянському таборі «Тимурівець»

П’ятнадцятирічний Олег Шукін мріє стати артистом, естрадним співаком. Хлопець займається професійним вокалом. Каже, що співав у філармонії: «Мої кумири Майкл Джексон, Ріанна, Бейонсе і Фредді Меркюрі.»

Цього літа Олег відпочиває у дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець». Разом з друзями він став учасником змагально-мотиваційного заходу від консультантів з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «На цьому заході мені сподобалися розваги, спілкування та цікаві історії про різні професії.»

Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Я намагався створити таку програму, щоб діти максимально рухалися, сміялися. Щоб учасники табору з позитивними емоціями обирали майбутній фах, сміливо мріяли та вже зараз ставили перед собою правильні цілі та пріоритети. Атмосфера була сонячною, позитивною. Навколо – мальовнича природа, берег річки. Повітря було наповнене сміхом та драйвом.»

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Учасники заходу змагалися між собою у вправності та ерудиції. Обрати кращих було важко: всі діти старалися і викладалися на максимум. Переможці отримали канцелярське приладдя, яке зможуть використати під час різних тренінгів з самонавчання під час літніх канікул.»

Скачати фотосупровід заходу можна, скопіювавши та вставивши в адресну стрічку: тут.

Всього в заході взяло участь 45 дітей віком від 11 до 16 років.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Експерти розробили нову модель реєстрації місця проживання

Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів 2020: нові перемоги та виклики

Деклараціями безхатченків не зігріти

Інструменти моніторингу закупівель - шлях до згуртованості громади: підсумки навчання на Луганщині

Розпізнавати та нейтралізовувати пастки політичних маніпуляцій вчились в університеті Каразіна

На Мелітопольщині пройшла Третя Інклюзивна вечірка