Конкурс на держфінансування ГО осіб з інвалідністю продовжили до 31 серпня (Офіційно)

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю офіційно оголосив про додатковий збір проєктів на участь у конкурсі на державне фінансування ГО осіб з інвалідністю. Відповідне оголошення з’явилося на ...

Додано:
Ivanna Bedei

998eb4ae
Конкурс на держфінансування ГО осіб з інвалідністю продовжили до 31 серпня (Офіційно)

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю офіційно оголосив про додатковий збір проєктів на участь у конкурсі на державне фінансування ГО осіб з інвалідністю. Відповідне оголошення з’явилося на офіційному сайті Фонду ввечері у понеділок, 17 серпня, інформує Український незалежний центр політичних досліджень.

Як повідомляють у Фонді, прийом конкурсних пропозицій відбуватиметься з 20 по 31 серпня 2020 року включно.

Про ймовірність того, що конкурс все ж буде продовжений, стало відомо наприкінці минулого тижня, коли конкурсна комісія рекомендувала Фонду оголосити додатковий збір заяв від учасників. Наразі рішення отримало офіційний статус. 

Продовження конкурсу дозволить отримати державне фінансування ще більшій кількості громадських організацій осіб з інвалідністю. Подібна підтримка з боку держави дозволить їм суттєво зміцнити та розширити власні можливості.

Нагадаємо, цього року в Україні вперше оголосили конкурс на державне фінансування для ГО осіб з інвалідністю. Раніше підтримку із держбюджету отримували невелика кількість ГО без відкритих процедур. Запроваджена цього року процедура є конкурсною, прозорою та зрозумілою. Вона дозволяє більшій кількості ГО осіб з інвалідністю податися на державне фінансування. Цю систему запроваджували для участі в конкурсі більшої кількості громадських організацій, створення більш прозорої системи фінансування та більшого задоволення інтересів осіб з інвалідністю.

Довідково:

У рамках продовженого добору конкурсні пропозиції (оригінали) приймаються з 20.08.2020 по 31.08.2020 включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 години (у п’ятницю – до 16:00 години) відділом документального забезпечення управління організаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Фонду, що знаходиться за адресою: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 445, (4-й поверх), тел.(044) 425-69-13. Електронне версію надсилайте на е-mail: [email protected], [email protected] щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 години (у п’ятницю – до 16:00 години).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

«Доступ до правосуддя» за методологією Місцевого індексу прав людини

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації громадських організацій

Docudays UA відкрив очі житомирянам: відбувся 17 Мандрівний міжнародний фестиваль