Команда WikiInvestigation починає тестувати платформу громадських антикорупційних розслідувань

WikiInvestigation, що фінансується Європейським Союзом та реалізовується Фондом Інновацій та Розвитку, шукає фахівців у ІТ, правовій, журналістській, соціальній сферах для тестування платформи та ...

Додано:
Antonina Khabulia

???????????????????
Команда WikiInvestigation починає тестувати платформу громадських антикорупційних розслідувань

WikiInvestigation, що фінансується Європейським Союзом та реалізовується Фондом Інновацій та Розвитку, шукає фахівців у ІТ, правовій, журналістській, соціальній сферах для тестування платформи та отримання якісного фідбеку.

“Концепт, який ми придумали — платформа WikiInvestigation — інноваційний та нестандартний. Ми створюємо механізм для групового розслідування корупційних справ, але найголовніше — це будуть не прості журналістські розслідування. Ми самі будемо доводити справи до кінця”,Георгій Вашадзе, засновник Фонду Інновацій та Розвитку, співавтор проекту WikiInvestigation.

За словами директора проекту Романа Яковлєва, платформа працюватиме завдяки краудсорсингу. Це означає залучення широкого кола людей для проведення антикорупційних розслідувань по всій Україні.

“Попри те, що існує багато онлайн-інструментів для проведення розслідувань, на сьогодні все ще бракувало ефективного інструменту для підтримки комплексного та безперервного діалогу між активістами, громадськістю та правоохоронними органами задля виявлення корупційних справ”, – зазначає Роман Яковлєв.

Запрошуємо долучитися до спільноти тестувальників платформи! Необхідно заповнити анкету.

Згодом Ви отримаєте лист із посиланням на платформу та форму для фідбеку.

WikiInvestigation стане унікальним місцем для комплексних антикорупційних розслідувань в Україні.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Освіта дорослих – інструмент розвитку громади

Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

У Маріуполі відбулась прес-конференція Регіонального центру спільно з Головним територіальним управлінням юстиції

Про спробу альтернативного вирішення деяких проблем місцевого самоврядування в м. Києві всупереч Концепції реформи місцевого самоврядування в Україні

Тенденції та світовий досвід розвитку міських поселень

На Житомирщині відбувся День відкритих дверей у швейному та технічному коворкінгах