Команда “АБО” запустила нову креативну агенцію для громадського сектору

Агенція медійного росту “АБО” запустила креативну агенцію — Lumos (Люмос), яка працюватиме лише з громадським сектором. Нова агенція має власний відеопродакшн, дизайн-відділ та відділ контентних ...

post_lumos1
Команда “АБО” запустила нову креативну агенцію для громадського сектору

Агенція медійного росту “АБО” запустила креативну агенцію — Lumos (Люмос), яка працюватиме лише з громадським сектором. 

Нова агенція має власний відеопродакшн, дизайн-відділ та відділ контентних спецпроєктів. Одна з головних цінностей агенції в медійних охопленнях у регіонах — адже її партнерами є мережа  з 50 локальних сайтів The City.

Наразі з “АБО” та Lumos співпрацює 300+ журналістів і редакторів з абсолютно різних громад і містечок. Усі вони готові писати про проєкти, які впроваджують громадські організації на місцях, збирати історії успіху, шукати локальних героїв для адвокації важливих тем. 

Серед останніх проєктів команди є, приміром, газета про роботу соціальних працівників на сході України, яку створили для UNICEF. Спершу записали десяток історій, зверстали газету й поширили 25 тисяч примірників у 12 громадах. Якщо ви бачили на одному з телеканалів рекламу з першою леді, Оленою Зеленською, яка розповідає про портал «ЗнаЇмо» і просуває реформу харчування в закладах освіти, — це теж робота АБО. Для цього ж порталу було створено десяток анімаційних пояснювальних відео. Наприклад, про тарілку здорового харчування або інструкції для освітніх управлінців.  

Невдовзі Lumos запускає відеоблог — короткі відео про комунікації в громадському секторі. І в першому випуску говоритиме про комунікації Prozorro. Підписуйтесь на фейсбук нової агенції і тримайте “руку на пульсі” комунікацій некомерційного сектору.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

30 українських громад створять комунікаційні стратегії

Понад 200 учнів з двох областей взяли участь у ярмарку підприємництва Junior EXPO-2024 в Хмельницькому

Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ