Коли виконається припис екологічної інспекції міста Полтава

Ситуація стосовно неефективного та неякісного благоустрою вулиць та об’єктів міста Полтава вже  перейшла всі сторони пристойності. В місті існує велика кількість дільниць, шо продовжують бути ...

Додано:
socium.pl

дорога 2
Коли виконається припис екологічної інспекції міста Полтава

Ситуація стосовно неефективного та неякісного благоустрою вулиць та об’єктів міста Полтава вже  перейшла всі сторони пристойності. В місті існує велика кількість дільниць, шо продовжують бути загрозою для травматизму серед мешканців міста Полтава, а місцева влада і надалі продовжує «ефективно» працювати.

В рамках  інформаційного проекту « Підтримай заходи із запобігання травматизму» було привернуто увагу  місцевої влади, суспільства до таких дільниць, зокрема:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, ремонт який досі не можуть довести до завершення і до петиції цим питанням не переймалися);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, хвалебний УЖКГ ремонт не витримав і року);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5, корпус 2 (навпроти входу в супермаркет (перенесення на наступний рік));
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада» (зроблений лише ямковий ремонт на переході, якого теж вже не стало);
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37 (частково зроблено, якість цього ремонту можна вже спостерігати).

Керівник інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму”, керівник групи інформаційних проектів Полтавщини Андрій Олєйніков повідомив, що в місті дуже багато таких дільниць, але ми по проханню полтавців взяли 5 вищеперелічених в інформаційну акцію та стали порушувати питання їх ремонтів, писали багато пропозицій з цих питань в міськвиконком, було зроблено чимало сюжетів в інтернет-виданнях з подальшим поширенням цього в соціальних мережах для ознайомлення мешканців міста з турботою місцевої влади в цьому питанні.

Багато ініціювали клопотань щодо оголошення доган керівному складу УЖКГ Полтавського міськвиконкому до міського голови, секретаря міської ради, та голови профільної депутатської комісії, але їм байдуже, що в місті безлад, чиновники, які не взмозі організувати роботу , надалі продовжують працювати та приносити шкоду суспільству своїм непрофесіоналізмом.

Вже нарешті, коли почав сходити сніг, прийшов час нагадати місцевій владі про свої обов’язки. Діяльність Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста давно викликає невдоволення від полтавців (неспроможність вирішувати питання: із незаконною вирубкою дерев, забрудненням річок і водойм, несанкціонованим викидом сміття, поводження з відходами, збереженням природно-заповідного фонду, Макухівське сміттєзвалище, аварійними деревами та численими іншими екологічними питаннями, про які я зазначав в іншому інформаційному проекті «Екологія та здоров’я людини», що був створений мною на численні прохання полтавців.

Під час розчистки міста від снігу та криги територій, що закріплені за приватними підприємствами, інспекція працювала неефективно, ще жалілися, що їм (це державна установа) «такі погані підприємці не подають про себе відомостей, для вручення їм припису, ще і поліцію сюди приплели, зробили сюжет по телебаченню, тим самим продемонстрували свій повний непрофесіоналізм і недбалість». Керівник інспекції зробив би добру справу для суспільства, якщо б звільнився з посади за неспроможність організувати роботу підрозділу.

Що стосується тротуару по Бульвару Богдана Хмельницького, жахлива дільниця дороги, що на фото має такий вигляд далеко не перший рік, міська влада, коли я почав писати скарги багато разів мені писали, що це «Житловий будинок» та обіцяли його відремонтувати. Лише після організації мною, масово-роз’яснювальної роботи в інтернет-виданнях, та рядом нових скарг, вони вже почали називати це тротуарним покриттям. Дана інспекція мала б такий припис написати ще, скажімо в 2015 році, а не наприкінці 2017, коли я та моя команда почали привертати увагу до цієї дільниці, якою пересуваються щодня тисячі полтавців і яка є загрозою для травматизму, зазначив Андрій Володимирович.

Пропонуємо міській владі розпочати якнайшвидше ремонтні роботи на цій дільниці, і можливо, якщо вони будуть зроблені якісно, зробимо відповідний пост про це. На численні запитання громадян, повідомляю, що так званий «громадський діяч» Завгіродній Валерій не має ніякого відношення до моїх інформаційних проектів, проте надалі продовжує використовувати приміщення за адресою м.Полтава, вул. Стрітенська, 37, к. 7, начебто під громадську роботу та хоспісну допомогу, що не відповідає дійсності.

 дорога дорога 1 дорога 3 дорога 4 лист


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Високопілля в центрі уваги: початок роботи діалогової групи з відновлення

DOCU/УКРАЇНА: від особистого до спільного

Діалогова група з відновлення Бериславської громади затверджена Положенням влади

Франко-українська торгово-промислова палата разом із Яною Степаненко презентують колекцію NFT на підтримку України

Шумська громада на Тернопільщині матиме творчий простір для народних майстрів

Відбулась адвокаційна зустріч-обговорення потреб та проблем доступності допомоги для ВПО на рівні громади міста Рівне

  • Олексій Кущ

    А ви кажете ,що інспекція по благоустрою не діє , а відписка яка професійна . Поки створять комісію по обстеженню , поки приймуть рішення по ремонту , обміняються листами , знаєте скільки води утече . Писати не ціпом махати .Начальника УЖКХ і начальнака інспекції в міськомі курирує один і той заступник голови . А стільки приписів виписали , а вони не діють , там такий запутаний механізм їх виконання, ті виписують , ті штрафують , а порушення процвітають згідно нових правил .