Оголошено кластери-переможці у конкурсі грантів від EU4Business

8 українських кластерів пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом в еквіваленті до 25’000 євро кожен задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні. Гранти ...

Додано:
BDF

онлайн тренінг тренер
Оголошено кластери-переможці у конкурсі грантів від EU4Business

8 українських кластерів пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом в еквіваленті до 25’000 євро кожен задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні. Гранти фінансуються спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу і моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.

Відібрані кластери:

  • Громадська спілка «Український вудхауз кластер» (Київ)
  • Громадська спілка “Український кластер автобудування та мобільності” (Київ)
  • Громадська спілка “Міжнародний сільськогосподарський кластер “Дністер” (Вінниця)
  • Громадська спілка “Подільський кластер моди” (Хмельницький)
  • Громадська спілка “Львівський кластер медичного бізнесу” (Львів)
  • Громадська спілка “Асоціація крафтових виноробів України” (Київ)
  • Громадська спілка “Запорізький кластер “інжиніринг-автоматизація-машинобудування” (Запоріжжя)
  • Громадська спілка “Морський кластер України” (Миколаїв)

Мета грантів – удосконалення інфраструктури розвитку малого та середнього підприємництва через надання підтримки кластерам України. Реалізація грантів триватиме до 30 листопада 2023 року.

Попри складні обставини та життя в умовах воєнного стану, українське суспільство, громади та бізнес-спільнота продовжують упевнений рух на економічному «фронті». Яскравим прикладом цього є виявлена висока зацікавленість зі сторони кластерів у розвитку МСП в Україні та зміцненні кластерного потенціалу. Так, 32 кластери з підконтрольних українській владі територій подали заявки на участь у конкурсі. Регіональний розподіл отриманих заявок виглядає наступним чином: Вінницька (5), Дніпропетровська (1), Запорізька (1), Івано-Франківська (1), Київська (6), Львівська (4), Миколаївська (2), Полтавська (1), Рівненська (1), Сумська (2), Харківська (3), Хмельницька (3) та Чернівецька (2).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина