Кінопокази і тренінги у селах Новоукраїнської громади влаштувала молодь

Громадська організація «В єднанні - сила!» у партнерстві із Новоукраїнським парламентом дітей та молоді організовує дозвілля для школярів і підлітків по селам громади. Цю ідею напрацювали молоді ...

photo_5391039351212852612_y
Кінопокази і тренінги у селах Новоукраїнської громади влаштувала молодь

Громадська організація «В єднанні – сила!» у партнерстві із Новоукраїнським парламентом дітей та молоді організовує дозвілля для школярів і підлітків по селам громади. Цю ідею напрацювали молоді волонтери і волонтерки, які залучені до проекту “Побачимо?”, що його втілює парламент.

Ініціатива створення кіноклубу для дітей та молоді та мережування його в трьох населених пунктах громади була підтримана донором, тож Парламент дітей та молоді отримав для цього ноутбук LENOVO, екран на тринозі, а також портативний HD проектор.

“Мова не тільки про перегляд фільмів на суспільно важливі теми, але й про їх обговорення. У січні ми провели вісім зустрічей у кіноклубах та охопили понад 120 дітей”, – розповідає координаторка проекту Софія Мазур. За її словами, такі перегляди відбулися на території Захарівського, Воронівського та Мар‘янопільського старостинського округу, а також у місті Новоукраїнка.

Ці події включали не тільки кінопоказ для дітей, але й короткий тренінг на взаємодію та командну роботу. Діти в ігровій формі вчились вмінню чути один одного, співпрацювати та говорити компліменти.

 

Проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг