Кінець – це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

10-11 листопада у Києві відбувся проект для активних підлітків, який організувала 14-річна дівчина, учениця звичайної київської школи. За два дні з двадцяти семи учасниками проекту працювало 9 ...

Додано:
KatyGavr

Знімок екрана  о 11.05.28
Кінець – це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

10-11 листопада у Києві відбувся проект для активних підлітків, який організувала 14-річна дівчина, учениця звичайної київської школи. За два дні з двадцяти семи учасниками проекту працювало 9 спікерів.

Завдяки цим тренінгам/лекціям підлітки отримали базу знань для того, аби реалізувати свій проект

0-02-05-289926b3bddf7ee46ba9fc486407edea402205939771c39bbb2be2e1a0ecbee5_1c6d94a73acfcc

 «Локальна Школа Успіху – це в першу чергу можливість. Можливість побачити те, чого ти раніше не помічав. Це місце де народжуються найкращі ідеї, які втілюються в життя. Це прекрасний шанс проявити себе, якщо ти енергійна, впевнена в своїх силах людина. Я дуже радий що потрапив сюди, адже здобув такий цінний в наш час досвід, який, я впевнений,допоможе мені в подальшому розвитку, та втіленню своїх власних ідей та мрій.» – каже Михайло Дудченко, учасник проекту.

Рівно 132 дні тому, на Залізничному Вокзалі зібралося 50 дівчат підлітків, що ще й гадки не мали, що з ними буде через 10 днів. Це були учасниці Школи Успіху від Фонду Кличка. Вони пройшли відбір серед 2883 інших дітей з усієї України, і тоді вони стояли на вокзалі,чекаючи на те, за що так боролися. 

10 днів насиченої програми пройшли зовсім швидко, але залишили по собі великий слід. За ці дні 50 невпевнених у своїх намірах підлітків перетворилися на цілеспрямованих леді, що знали чого хочуть – успіху! Тепер перед учасницями постав новий виклик – орагнізація Локлальної Школи Успіху у своїх містах. У Києві однією з двох таких учасниць стала 14-річна Гаврищук Катерина,учениця 250 школи.

FB_IMG_1532001683961

«Здавалося б, зовсім недавно я заповнювала анкету на Школу Успіху, чекала результатів, і ось уже я – випускниця, що організовує власний проект! Це безцінний досвід!» – каже Гаврищук Катерина, орагізатор Локальної Школи Успіху.

І ось, 10 та 11 листопада пройшов перший етап проекту від Катерини.
Почалося все з колективного знайомства, вручення бейджів, зроблених Фондом Кличка, а також крутого тимбілдингу, на якому учасники розказали про свої хоббі та мрії.

А далі перший спіч. Карина Людоговська, представник організації U-Report (Міжнародного молодіжного проекту Дитячого фонду ООН (Юнісеф)), розказала про те, чому важливо залучати молодь до змін у суспільстві. Окрім того, ця організація не лише познайомила Катю з чудовим спікером, але й надала безкоштовне приміщення для її проекту!

Знімок екрана  о 11.08.36

А далі – ще цікавіше. Наступним спікером стала Ірина Івашута, яка розказала про те, що значить бути справжнім лідером, як зібрати хорошу команду і працювати з нею. Після цього, тему закріпила на практиці Ірина Ошовська, представник організації ФРІ (фундації регіональних ініціатив).

У цей день для учасників також виступили директор AirLife (міжнародного тревел-провайдеру), Олена Кашперська, з темою комунікацій у сфері бізнесу та Ірина Кадученко,практикуючий психолог, що провела тренінг на тему емоцій та почуттів людини і того, як здолати свій страх.

 А в проміжках між усім цим учасники мали змогу насолодитись смачним домашнім печивом від пекарні March&Co під акомпанемент молодіжної музики.

Другий день розпочався не менш круто

Ельвіра Караєва, 19 річна дівчина, відкрила для учасників світ проектного менеджменту, а потім закріпила його цікавою практикою! Повні емоцій, підлітки зустріли наступного спікера – Вероніку Селегу, яка розповіла про свій досвід роботи на телебаченні і дала учасникам декілька вправ на розвиток артикуляційного апарату, дикції і дихання.

0-02-05-a3be491d17f9460ad9485a477ee09a52247183d3e3a3569c13d51da4b8575000_1c6d94a73ba633  Після перерви на обід і крутого тимбілдингу, до учасників прийшла Наталя Другак,менеджер з комунікацій у Фонді Кличка, яка розказала про те, як спілкуватися зі спонсорами, медіа та спікерами. Окрім того, учасники отримали нагоду ще й попрактикувати здобуті знання. 

Гостем програми стала Софія-Христина Борисюк, яка у свої 13 вже встигла познайомитись з міністрами екології та освіти і за їх допомоги реалізувати зі своїм однокласником проект Компола (компостування відходів шкільних їдалень) у 232 школах. Бо я була там, і чула як багато питань вони задавали!

Ось так насичено і продуктивно завершився перший етап Локальної Школи Успіху міста Києва.

Зараз команда проекту Локальна Школа Успіху, а саме Катерина разом з 6-тьма талановитими і вмотивованими дівчатами-волонтерами з 250 школи, займається підготовкою до другого етапу проекту, на якому учасники отримають можливість презентувати свої ідеї у Києвському Палаці дітей та юнацтва паралельно з фестивалем STEAM-освіти.

На фестиваль зможуть завітати усі охочі, тож організатори будуть раді бачити гостей і на їх локації, у бібліотеці Палацу. Знімок екрана  о 11.24.42Нагадую, що захід відбудеться 17 листопада, починаємо об 11.00))) 

Ось так пройшли перші два дні Локальної Школи Успіху міста Києва.

«Я у захваті від проeкту! Таку приємну команду та профeсійну організацію я щe нe бачила!Завдяки спікeрам я дізналася багато корисноï інформаціï, яка допоможe мeні у рeалізаціïмоïх ідeй. І найголовніше – я отримала мотивацію для здійснeння моïх задумів та провeла два дні в тeплій компаніï крутих людeй! Бeзмeжнe дякую!!!» – слова Чечко Дарини з Шевченківського району, учасниці Локальної Школи Успіху.

Кредо проекту – ЗМІНИ СВІТ ІДЕЄЮ!
Приєднуйтеся до цих змін і творіть своє майбутнє своїми ж руками!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»