Карта послуг, бази організацій із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство

Майже сотня різних організацій, установ, центрів надають допомогу з питань гендерно зумовленого насильства у 8 українських областях. Такі дані зібрала наша команда у рамках проєкту «Розбудова ...

Додано:
WCU

karta
Карта послуг, бази організацій із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство

Майже сотня різних організацій, установ, центрів надають допомогу з питань гендерно зумовленого насильства у 8 українських областях. Такі дані зібрала наша команда у рамках проєкту «Розбудова потенціалу жіночих організацій для запобігання та захисту жінок та дівчат від гендерного зумовленого насильства» за підтримки International Medical Corps та фінансування USAID. І йдеться про Житомирську, Запорізьку, Київську, Львівську, Одеську, Сумську, Чернівецьку, Чернігівську. І, звісно, всі вони внесені в нашу Карту послуг, Бази організацій.

Крім того, у трьох із цих областей працюють мобільні бригади, послуги яких зосереджені саме на запобіганні ГЗН. В Одеській області – це Подільська ТГ, у Житомирській – Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Житомир, у Чернівецькій – Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства в Чернівецькій області.

Якщо вам або вашим близьким чи знайомим потрібна допомога, втім ви не знаєте, куди звернутися, заходьте за посиланням нижче на Карту послуг, Бази організацій, обирайте саме ту послугу, яка вам потрібна й одразу матимете всі необхідні контакти організації, центру, бригади, які вам точно зможуть допомогти!

https://wcu-network.org.ua/services

Обов’язково «пройдіться» картою, хай буде вона вам на користь!

Нагадуємо, КАРТУ ПОСЛУГ, БАЗИ ОРГАНІЗАЦІЙ із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, психологічної, юридичної, соціальної, гуманітарної допомоги для жінок і дівчат Київського, Житомирського, Чернігівського, Сумського, Львівського, Чернівецького, Одеського, Запорізького регіонів створила команда Жіночого консорціуму України за підтримки Міжнародного медичного корпусу та фінансування USAID.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини