Івано-Франківці долучились до створення виставки «Код:ГЕНДЕР»

Виставка «Код:ГЕНДЕР», створена у Бердянську, почала свою мандрівку Україною. Першим містом, де відбулась презентація виставки, став Івано-Франківськ. Місцем експозиції став ресурсний центр для ...

kod_gender_5
Івано-Франківці долучились до створення виставки «Код:ГЕНДЕР»

Виставка «Код:ГЕНДЕР», створена у Бердянську, почала свою мандрівку Україною. 

Першим містом, де відбулась презентація виставки, став Івано-Франківськ. Місцем експозиції став ресурсний центр для переселенців «Родина Кольпінга на Прикарпатті». Відкриття виставки відбулось під час круглого столу «Сучасний Схід і Захід України: проблеми та перспективи подолання насилля в сім’ях, які постраждали у наслідок бойових дій на Сході країни».

Далі експонати рушать до Галича, Верховини, Калуша та Надвірної (Івано-Франківська обл.). В кожному з міст молодь долучиться до створення експонатів та обговорення гендерних стереотипів у суспільстві.

У 2017 році у створенні виставки взяли участь 200 студентів з восьми навчальних закладів Бердянська та відвідувачі виставки у художньому музеї. В арт-роботах закодовані думки молоді щодо гендерних стереотипів. Пояснення робіт теж розміщені в залі, але який текст належить до якої роботи мають розгадати відвідувачі виставки.

Відвідати виставку можна до 31 березня у місті Івано-Франківськ за адресою вул. Шевченко 89/3 (ресурсний центр «Родина Кольпінга на Прикарпатті»).

Стати партнером, та запросити виставку до свого міста можна у соц.мережі https://www.facebook.com/brd.anticafe/

kod_gender_3 kod_gender_16

Захід відбувся за підтримки громадської організації «Жінка майбутнього», в рамках Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Проект «Код:Гендер» реалізується Першим Антикафе Бердянська “Час Є!” в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ГО «Центр Соціальна Дія».


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО

  • Василь Кирилич

    Грантожери знищують Україну. Запроданці і юди.