Іван киває на Петра, Петро киває на Івана…

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» переймається питанням із попередження травматизму на прикладі об’єктів, що сприяють його розвитку, саме тому і ...

Додано:
socium.pl

переход-21-224x300
Іван киває на Петра, Петро киває на Івана…

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» переймається питанням із попередження травматизму на прикладі об’єктів, що сприяють його розвитку, саме тому і було неодноразово ініційовано подання щодо розгляду питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міста Полтава за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану ряду дільниць, на прикладі об’єктів, що стали учасниками акції “Підтримай заходи із запобігання травматизму”, зокрема:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, ремонт який досі не можуть довести до завершення і до петиції цим питанням не переймалися);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси весною 2016 року, хвалебний УЖКГ ремонт не витримав і року);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5 навпроти входу «ЕКО-маркету» (перенесення на наступний рік);
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада» (зроблений лише ямковий ремонт на переході);
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37 (частково зроблено, асфальт на доріжках місцями укладений хвилями, що особливо „зручно” під час криги).

 Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” Андрій Олєйніков повідомив, що в місті дуже багато таких дільниць, але ми по проханню полтавців взяли 5 вищеперелічених в інформаційну акцію та стали порушувати питання їх ремонтів, писали багато пропозицій з цих питань в міськвиконком, було зроблено чимало сюжетів в інтернет-виданнях з подальшим поширенням цього в соціальних мережах для ознайомлення мешканців міста з турботою місцевої влади в цьому питанні.

 Насправді, в місті дуже багато таких дільниць, що спричиняють полтавцям багаторічні незручності і загрозу травмуватись при пересуванні ними. Керівництво УЖКГ не в змозі організувати свою роботу, ремонти проводяться неякісні, відкладаються із року в рік, і це відомо всім, саме тому було направлено чимало клопотань до міського голови, голови профільної депутатської комісії міськради та секретаря міської ради з проханням розглянути це питання на засіданні виконкому,  постійної комісії, сесії з метою рятування Полтави від горе-керівників комунальників, які багато років приносять нашому місту чималі руйнації, збитків на неякісних ремонтах, багаторічні зволікання і простої… „Дбають не те слово!”, всіма своїми діями сприяють гарному настрою полтавців та розвивають травматизм в місті, цю думку поділяють тисячі полтавців. Це я не зазначаю інші питання, дільниці, де вони теж на „відмінно” спрацювали.

  Вони організували кругову поруку, кожен пише, що не вирішує цього питання, розписують один на одного, що це не є можливим, поза повноваженнями і таке інше, наче ми адресували скаргу Діду Морозу! Замість того, щоб нарешті почати працювати і виправитись, вони, як у прислів’ї: „Іван киває на Петра, Петро киває на Івана…”. Абсурдним є той факт, що наші скарги розглядають по дорученню керівництва ті, кому ми пропонуємо оголосити догани, хоча зараз ми вважаємо, що вони потребують не доган, а звільнення, як мінімум, зазначив Андрій Володимирович.

 Згідно статті 9 ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні” передбачено таку форму участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, як місцева ініціатива. Законом України „Про статус депутатів місцевих рад” унормовано форми роботи та реалізації депутатами місцевої ради пропозицій, заяв і скарг громадян, доручення виборців, право депутата місцевої ради вносити на розгляд відповідної ради та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання. Відповіді, що були надані по дорученню депутатів та міського голови наведені у фото до статті для ознайомлення полтавцям….

 Враховуючи викладене, з метою попередження травматизму в місті, асоціація пропонує полтавцям та громадським організаціям активно піднімати питання щодо ремонту дільниць травматично-небезпечних для мешканців міста, в т.ч. і контролювати протягом зимового періоду інші питання: розчистка доріг, тротуарів від снігу та криги, очищення дахів будинків від боруль, знешкодження аварійних дерев, тощо та писати запити, скарги, пропозиції з цих питань до міськвиконкому, поширювати це в ЗМІ, соціальних мережах, залучати народних обранців, бо робота УЖКГ міста не витримує критики, оцінка їхньої работи  та діяльності – незадовільна!

 переход переход 2 переход 3 переход 4 отписка 1 отписка 2 отписка 3 отписка 4


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи