Історія звільненого з полону воїна від його вчительки історії

Запорізькі соцмережі сколихнула хвиля радісних постів-перепостів після обміну полоненими, який відбувся 31 січня 2024: Сашка звільнили! Чекаємо вдома, у Запоріжжі!Наталія Діордієва – вчителька ...

maxresdefault
Історія звільненого з полону воїна від його вчительки історії

Запорізькі соцмережі сколихнула хвиля радісних постів-перепостів після обміну полоненими, який відбувся 31 січня 2024: Сашка звільнили! Чекаємо вдома, у Запоріжжі!

Наталія Діордієва – вчителька історії, багато учнів якої щирість і глибину її викладання та захоплення історією рідної землі підтверджують особистою присутністю на фронтах цієї війни з нашим споконвічним історичним ворогом.

Звільнений 31 січня, після року і восьми місяців полону Сашко – один з них. З тих, про кого Наталя Василівна розповідає вже сьогоднішнім учням, і про кого, ймовірно зможе написати в нових шкільних підручниках історії, які неодмінно мають з’явитися після цієї останньої російсько-української війни.

Про Сашка і про те, як зараз викладати історію в школі, говорили в інформаційному маратоні «На шляху до Перемоги». Найцікавіше з розмови – тут, до вашого огляду!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування