Інтерактивній Інвестиційній Карті Кременецької громади бути

Партнери проєкту «Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади» МagneticOne Municipal Technologies спільно із Кременецька громада не звертаючи уваги на відключення електроенергії продовжують ...

Додано:
investKre

InvestMAPA
Інтерактивній Інвестиційній Карті Кременецької громади бути

Партнери проєкту «Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади» МagneticOne Municipal Technologies спільно із Кременецька громада не звертаючи уваги на відключення електроенергії продовжують наполегливо працювати над створенням Інтерактивної інвестиційної карти Кременецької громади. Спільними зусиллями нам усе вдасться.

Вже невдовзі ресурс стане доступним для широкого кола громадськості, дозволить потенційним інвесторам та підприємцям отримати вільний доступ до актуальної інформації про інвестиційний, інфраструктурний та ресурсний потенціал Кременецької громади.

А допоки тривають фінальні налаштування та доопрацювання інтерактивної карти хочемо нагадати про його важливі і корисні функції.

Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади має на меті відображення відомостей про наявні вільні земельні ділянки, інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості та майнові комплекси, що перебувають у державній, комунальній та приватній власності.

Потенційний інвестор в кілька кліків матиме можливість отримати детальну інформацію по кожен об’єкт інвестування, прийняти рішення, керуючись інформацією про об’єкт (місце розташування та вигідність його по відношенню до інших об’єктів, його площу, детальний текстовий опис об’єкта з галереєю фотографій, інформацію про форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних комунікацій).

В кінцевому результаті спіпраця громадського сектору із владою дозволить створити Ресурс, який закумулює інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти, можливості започаткування нового або розширення існуючого бізнесу і забезпечує комунікацію між власниками таких об’єктів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у відповідні сфери життя громади.

Також просимо долучатись до проєкту активних громадян. Чекаємо на ваші пропозиції стосовно наповнення Інвестиційної карти нашої громади.

Проєкт Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади реалізується випускниками Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджує CIVITTA та Фонд Східна Європа за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide