Інститут “Республіка” збирає пропозиції до Карти розвитку Новоолександрівської ОТГ

Інститут "Республіка" та Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" запрошують мешканців Новоолександрівської громади Дніпровського району Дніпропетровської області висловитися щодо шляхів розвитку ...

Додано:
D_Chernyshov

Новоолександрівка
Інститут “Республіка” збирає пропозиції до Карти розвитку Новоолександрівської ОТГ

Інститут “Республіка” та Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” запрошують мешканців Новоолександрівської громади Дніпровського району Дніпропетровської області висловитися щодо шляхів розвитку громади. 

Карта розвитку громади – будуємо майбутнє нашої громади разом!

Часто ми віримо, що ефективний розвиток громади почнеться коли на виборах переможуть найкращі кандидати та реалізують свою програму. Насправді ж мешканці самі повинні вирішити, якою вони хочуть бачити свою громаду, запропонувати кандидатам пропозиції щодо її розвитку та контролювати їх виконання. Для цього регіональні координатори ВІ “Активна Громада” знову збирають пропозиції від мешканців об’єднаних територіальних громад! На їх основі буде сформована “Карта розвитку громади”.

ЩО: збір пропозицій до “Карти розвитку громади” Новоолександрівської ОТГ
Збір інформації триває: до 15 червня 2020 року
Надати свої пропозиції: https://forms.gle/YAomu4FxWHGghyda7

Карта розвитку громади – програма, яка містить містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ. Координатори систематизували всі подані ідеї, передали напрацювання політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах і відслідкували виконання цих пропозицій.

Просимо всіх мешканців Новоолександрівської ОТГ долучитися до майбутнього розвитку вашої громади, не оминаючи увагою жоден з її населених пунктів: с. Новоолександрівка, с. Дороге, с. Братське, с. Дніпрове, с. Старі Кодаки, с. Кам’янка, с. Чувилине, с. Антонівка, с. Волоське, с. Ракшівка, с. Червоний садок, с. Майорка, с-ще Південне, с-ще Дослідне! 

Проект “Задай курс владі” в рамках якого і буде сформовано “Карта розвитку громади” продовжується у 50-ти ОТГ і ми запрошуємо всіх охочих долучатися до цього процесу!

Пропозиції мешканців громад можуть стосуватися найрізноманітніших питань та проблем, які потрібно вирішити. Наведемо декілька прикладів:

● розвиток інфраструктури;
● підтримка культурних проєктів; 
● надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
● розвиток житлово-комунального господарства;
● розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
● вирішення екологічних питань;
● сприяння розвитку ОСББ;
● запровадження бюджету участі.

Поспішайте надати свої пропозиції та ідеї! 
Давайте будувати майбутнє наших громад разом!

Контакти: регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі Дмитро Чернишов, тел. 050-802-22-89, ел. пошта [email protected]

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work

Як створювати якісні й цікаві телепроєкти? Добірка навчальних програм від Академії суспільного мовлення

Розпочалася розробка веломаршруту об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ «Від парку до парку»

Що не так зі вступною кампанією 2021 – погляд КримSOS

Підтримка молоді з ТОТ: програма СИЛА розповідає про деталі вступу в українські ВНЗ

В Україні запроваджено День відповідальності людини