Інструментарій для успішних консультацій

Підприємці  та консультанти-початківці Сум, що мають на меті розпочати діяльність в якості індивідуального консультанта, пройшли триденний тренінг "Почни свій консалтинговий бізнес".16-18 жовтня 2019 ...

Додано:
BSC Sumy

7
Інструментарій для успішних консультацій

Підприємці  та консультанти-початківці Сум, що мають на меті розпочати діяльність в якості індивідуального консультанта, пройшли триденний тренінг “Почни свій консалтинговий бізнес”.

9

16-18 жовтня 2019 року тренер Юлія ГАБ, консультант-практик та бізнес-тренер, надала якісний інструментарій для старту консалтингового бізнесу та поділилася власним досвідом. Юлія 10 років працювала в міжнародних корпораціях (в Україні, Швейцарії, США, країнах Латинської Америки). З 2009 року консультує, проводить тренінги та викладає. За цей час в неї були проекти більш ніж у 15 країнах на трьох континентах.

Основні сфери експертизи: визначення пріоритетних напрямків бізнес-стратегії компанії, управління маркетингом, побудова бренду.

1

Курс включав знайомство з поняттям бізнес-моделі як сучасного інструменту планування, Моделлю компетенцій консультанта з управління, передбачав інвентаризацію власних знань, навичок та досвіду, аналіз та створення основних компонентів власного консалтингового бізнесу з використанням бізнес-моделі Canvas.

4

В результаті тренінгу учасники отримали модель свого бізнесу та бізнес-план професійного розвитку на 3 роки.

3

5

8

Тренінг організовано Центром Інформаційної підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в межах ініціативи ЄС EU4Business.

7

Контакти організаторів:

https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua
(050) 407 33 54, [email protected]

#eu4business
#bscsumу


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?