Інклюзивні платіжні термінали в Україні!

Інклюзія – слово досі нове в українських реаліях. Наш соціум, наші вулиці, будівлі і транспорт не пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Тому такі явища, як інклюзивний платіжний термінал ...

WP_20160916_007
Інклюзивні платіжні термінали в Україні!
Інклюзія – слово досі нове в українських реаліях. Наш соціум, наші вулиці, будівлі і транспорт не пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Тому такі явища, як інклюзивний платіжний термінал – це подія, гідна оплисків і суспільної уваги.
 
 Тож наразі в Києві є два платіжних термінали, які пристосовані для зручного користування людьми з обмеженими можливостями. Вони розроблені таким чином, що кожен користувач може налаштувати зручну висоту сенсорного екрану – для цього треба один раз натиснути на кнопку. Термінали були запатентовані та виробляються компанією ТОВ «Інтеллогейт Україна» на власному заводі у Києві. І це тільки початок.
 
Цей продукт чудово демонструє, як сучасна технологія підтримує вирішення завдань соціальної відповідальності в нашому сучасному суспільстві.

 Адреса розташування інклюзивного платіжного терміналу – м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30 – Київський апеляційний адмінсуд.

 


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО