Інклюзивне відновлення України: шлях громадськості до участі в прийнятті рішень

 14 березня у Домі громадянського суспільства ІСАР Єднання Civil Society Home відбулась Конференція “Інклюзивне відновлення України: шлях громадськості до участі в прийнятті рішень”.За даними ...

Додано:
alyona2329

зображення_viber_2024-03-15_12-05-36-220
Інклюзивне відновлення України: шлях громадськості до участі в прийнятті рішень

 14 березня у Домі громадянського суспільства ІСАР Єднання Civil Society Home відбулась Конференція “Інклюзивне відновлення України: шлях громадськості до участі в прийнятті рішень”.

За даними соціологічного дослідження ГО “Проти Корупції” Спільноти ОГС “Відновлення”, більше 70% респондентів не мають інформації про План відновлення у своїх громадах. 48% респондентів бачать свою участь у антикорупційному контролі. Загалом громадськість середньої вікової категорії більше зацікавленні у прийнятті рішень та в участі у процесах відновлення. 

Юрій Путря, голова ГО “Проти Корупції”, зазначив: “Завдяки результатам дослідження, ми напрацювали дорожню карту з ким і як треба працювати, які механізми потрібно використовувати для залучення мешканців до процесів відновлення. Ми оновили знання про потреби та позицію ЦА щодо відновлення та розвитку постраждалих громад. Впевнені, що громадському сектору необхідно бути фасилітаторами між владою та мешканцями для створення якісного ПКВ (плану комплексного відновлення)”.

зображення_viber_2024-03-15_12-05-36-305 

Під час конференції:

  • презентували результати соціального дослідження та аналітику нормативно-правових актів щодо залучення мешканців до прийняття рішень у сфері відновлення;
  • презентували аналітичний звіт щодо механізмів прозорого залучення громадськості до планування відновлення;
  • експерти обговорили питання спроможності регіонів до відновлення в умовах окупації територій та обстрілів, які тривають, а також пошук шляхів неформальної Коаліції “Інклюзивне відновлення України“.

зображення_viber_2024-03-15_12-05-36-259

Відеозапис заходу події можна переглянути у Facebook ІСАР Єднання: bit.ly/3Vj1MQ6.

Захід проведено в межах проєкту ІСАР Єднання “Українська Спільнота ОГС “Відновлення“ за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах