Ініціатива «Заправка» презентувала Підказник з організації мистецьких резиденцій

Ініціатива з підтримання мистецьких резиденцій «Заправка» презентувала перший україномовний посібник з організації мистецьких резиденцій в Україні.Логіка викладу інформації у Підказнику полягає в ...

Додано:
UCF_ua

підказник_громпростір
Ініціатива «Заправка» презентувала Підказник з організації мистецьких резиденцій

Ініціатива з підтримання мистецьких резиденцій «Заправка» презентувала перший україномовний посібник з організації мистецьких резиденцій в Україні.

Логіка викладу інформації у Підказнику полягає в покроковому розкритті процесу організації резиденцій, починаючи з загальних понять щодо суті та мети мистецьких резиденцій, і поступово переходячи до практичних аспектів планування резиденційних програм, серед яких фандрейзинг, співпраця з командою та резидентами, комунікаційна стратегія, звітність тощо. Також у Підказнику можна знайти низку корисних матеріалів, серед яких шаблон угоди з резидентами, бюджетна форма і чекліст.

підказник_2_сайт

Одна з рецензенток Пізказника, кураторка Анастасія Хлєстова зауважила: «Я думаю, що Підказник може стати в нагоді не лише людям, які планують резиденції, а й тим, хто хоче зрозуміти, як функціонувати в культурі і як організовувати фестивалі, виставки, тощо».

Завантажити Підказник можна за посиланням. Він створений за підтримання Українського культурного фонду, Програми ЄС House of Europe та Українського інституту.

«Заправка» — міжінституційна ініціатива з підтримання мистецьких резиденцій Українського інституту, Українського культурного фонду та програми Європейського союзу House of Europe, яка діє з 2020 року. Основними цілями ініціативи є: збільшення видимості й системного представлення українських мистецьких резиденцій у міжнародному та локальному фаховому полі; підвищення професійних стандартів резиденційних програм в Україні; інформування українську та міжнародну професійну спільноту про можливості, що існують для ми_сткинь, куртор_ок та інших фахів_чинь сектору культури та мистецтва.

Команда «Заправки» — Юлія Аленіна, Катерина Алимова, Лесь Виноградов, Наталія Керницька, Анастасія Мануляк, Дмитро Рекеда, Ліна Романуха та Ольга Тихонова.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади