Індекс людського розвитку-2015: Україна посідає 81-е місце серед 188 країн

У 2014 р. Україна посіла 81-е місце в рейтингу країн за Індексом людського розвитку, піднявшись на 2 позиції - з 83 місця у 2013р. Цей показник належить до категорії високого рівня розвитку. ...

webhdr-banner
Індекс людського розвитку-2015: Україна посідає 81-е місце серед 188 країн

У 2014 р. Україна посіла 81-е місце в рейтингу країн за Індексом людського розвитку, піднявшись на 2 позиції – з 83 місця у 2013р. Цей показник належить до категорії високого рівня розвитку.

Цьогорічна доповідь Програми розвитку ООН про людський розвиток “Робота задля людського розвитку” вивчає зв’язки, як позитивні, так і негативні, між роботою та людським розвитком у світі, що швидко змінюється.

У доповіді обгрунтовується потреба у введенні більш широкого поняття “робота”, яке виходить за рамки поняття “робочі місця” і дозволяє протидіяти як стійким викликам, таким як людські злидні, нерівність, несталість та гендерний дисбаланс у оплачуваній та неоплачуваній роботі, так і новим викликам, серед яких найбільш значними є ліквідація робочих місць, дефіцит кваліфікованих кадрів, зміна клімату тощо.

Доповідь “Робота задля людського розвитку” також фокусує увагу на процесі нерівномірного розподілу переваг — глобалізації, технологічної революції, демографічної трансформації тощо — нового світу праці, внаслідок чого з‘являються переможці, та ті, хто програли.

У 2014 році ІЛР України, як зазначалося, склав 0,747 пункти, що ставить її у другу групу загального рейтингу. За період з 1990 до 2014 року значення ІЛР України зросло з 0,705 до 0,747 — тобто на 6%, що дещо нижче ніж середній рівень зростання у світі.

Повна версія доповіді за посиланням.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Довідки ПЦР та вакцинація – КримSOS розповіли про нове на КПВВ з Кримом

Можливість придбати календар для фінальної виставки програми «Блокпост» та підтримати проєкт

Чат-бот для підвищення власного рівня безпеки

У Миколаївському віддідленні Асоціації міст розповіли про наповнення бюджетів громад

Цифровізація процесу збору та розподілу роялті знищить існування тіньових схем

В День Соборності у Світловодську відкрили мандрівну виставку про війну на Донбасі