Хирівська громада напрацьовує стратегію розвитку

29 серпня в Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку. Захід проходив за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з ...

Хирів
Хирівська громада напрацьовує стратегію розвитку

29 серпня в Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку. Захід проходив за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Проєкт реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». 

Друге засідання робочої групи було присвячене напрацюванню стратегічних напрямів, стратегічних цілей та оперативних цілей. Учасники об’єдналися в робочі групи за тематичними напрямками і напрацювали ідеї проєктів.

«Хирівська громада особлива, бо знаходиться на кордоні з ЄС, а державний кордон з Польщею по території громади становить 27 км. Це створює їй переваги розвитку та можливості й необхідність розвивати інфраструктуру експортної логістики, що особливо актуально в умовах війни з росією», – наголосила експертка проєкту Ірина Сторонянська.

Про важливість і актуальність формування бачення розвитку підкреслила голова громади Мирослава Королюк: «Нам усім з вами жити в цій громаді, і від кожного з нас залежить майбутнє. Це наше бачення, наші цілі, до яких ми будемо впевнено, крок за кроком йти в найближчій перспективі. Тому важливо добре продумати пріоритети нашого розвитку».

«Хирівська громада – це громада, яка прагне зберегти традиції минулого, добрий екологічний стан, має водночас перспективи європейської інтеграції, про що свідчать реалізовані проєкти в галузі транспортної інфраструктури», – наголосила експертка проєкту Лілія Беновська.

У межах засідання робочої групи присутні активно ставили запитання, ділилися своїми ідеями та баченням, а також отримували вичерпні відповіді.

Друге засідання – це лише частина кропіткої роботи, якої ще багато попереду. Потрібно докласти неабияких зусиль, аби максимально використати інтелектуальний та матеріальний потенціал громади із залученням додаткових ресурсів.

Подальші кроки роботи з розробки стратегії розвитку громади передбачають підготовку технічних завдань до плану заходів з реалізації стратегії, які відповідатимуть завданням, визначеним при формуванні дерева цілей.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

«ГУЛАГ. Історія боротьби» . Презентовано інформаційний ролик про боротьбу українців в сталінських таборах

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади