Хирівська громада напрацьовує стратегію розвитку

29 серпня в Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку. Захід проходив за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з ...

Хирів
Хирівська громада напрацьовує стратегію розвитку

29 серпня в Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку. Захід проходив за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Проєкт реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». 

Друге засідання робочої групи було присвячене напрацюванню стратегічних напрямів, стратегічних цілей та оперативних цілей. Учасники об’єдналися в робочі групи за тематичними напрямками і напрацювали ідеї проєктів.

«Хирівська громада особлива, бо знаходиться на кордоні з ЄС, а державний кордон з Польщею по території громади становить 27 км. Це створює їй переваги розвитку та можливості й необхідність розвивати інфраструктуру експортної логістики, що особливо актуально в умовах війни з росією», – наголосила експертка проєкту Ірина Сторонянська.

Про важливість і актуальність формування бачення розвитку підкреслила голова громади Мирослава Королюк: «Нам усім з вами жити в цій громаді, і від кожного з нас залежить майбутнє. Це наше бачення, наші цілі, до яких ми будемо впевнено, крок за кроком йти в найближчій перспективі. Тому важливо добре продумати пріоритети нашого розвитку».

«Хирівська громада – це громада, яка прагне зберегти традиції минулого, добрий екологічний стан, має водночас перспективи європейської інтеграції, про що свідчать реалізовані проєкти в галузі транспортної інфраструктури», – наголосила експертка проєкту Лілія Беновська.

У межах засідання робочої групи присутні активно ставили запитання, ділилися своїми ідеями та баченням, а також отримували вичерпні відповіді.

Друге засідання – це лише частина кропіткої роботи, якої ще багато попереду. Потрібно докласти неабияких зусиль, аби максимально використати інтелектуальний та матеріальний потенціал громади із залученням додаткових ресурсів.

Подальші кроки роботи з розробки стратегії розвитку громади передбачають підготовку технічних завдань до плану заходів з реалізації стратегії, які відповідатимуть завданням, визначеним при формуванні дерева цілей.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

​Жіноче підприємництво на Кіровоградщині: нові можливості

Очільниця ГО «Сучасний Формат» представила економічні профілі громад Житомирщини

Ми боремося не тільки за території, а й за все українське

Психологічні тренінги для 60+ пройшли в соціально-культурному центрі "Подвір'я"

«Сили відновлення» — на Суспільному про відбудову деокупованих громад

Об’єднані заради майбутнього: Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку залучив 500 спікерів/ок по всій Україні