“Гуртобус” створив безкоштовні відеолекції про фотографію та мистецтво

“Гуртобус Лекторій” — це сім відеолекцій від митців, фотографів та кураторів, які стануть у нагоді кожному, цікавиться мистецтвом.Участь взяли:Ярослав Солоп, Міша Букша, Ольга Шишлова, Єгор Анцигін, ...

Додано:
Lena Skachkova

Лекторій (4)
“Гуртобус” створив безкоштовні відеолекції про фотографію та мистецтво

“Гуртобус Лекторій” — це сім відеолекцій від митців, фотографів та кураторів, які стануть у нагоді кожному, цікавиться мистецтвом.

Участь взяли:
Ярослав Солоп, Міша Букша, Ольга Шишлова, Єгор Анцигін, Ігор Чекачков, Валерій Мілосердов, Олена Шульга, Анна Корж, Ярема Стецик, Ірина Полікарчук.

Серія містить лекції про фотографію, архів, культурну спадщину, а також про мистецькі практики роботи з підлітками та документальне кіно.

Відео наштовхують глядача ставати на шлях “Амеріго Веспуччі від мистецтва” та знаходити у власній країні, локальних архівах та музеях цікаві артефакти, які до того були приховані і недостатньо вивчені.

Лекції стануть в нагоді вчителям художніх шкіл, керівникам освітніх курсів, працівникам музеїв, архівів, що прагнуть працювати з локальним контектом і створювати мистецькі виставки на основі матеріалів, знайдених під час мистецького дослідження. 

Подивитися лекції можна на сайті фонду ІЗОЛЯЦІЯ.
__
Довідка:  
ГУРТОБУС — проєкт платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США в Україні, створений у 2019 році. 

Впродовж двох сезонів команда митців та кураторів мандрувала різними містами України на заході та сході з воркшопами та зустрічами, щоб разом з містянами дослідити місцеву культурну ідентичність.

Фізично ГУРТОБУС — це автобус, перетворений на мобільний культурний центр для проведення майстер-класів, семінарів, лекцій, інтерактивних проєктів, кінопереглядів та виставок.

Місія проєкту — підтримувати процеси децентралізації через посилення культурного розвитку регіонів України. ГУРТОБУС має за мету підтримувати та будувати культурні зв’язки та різноманіття по всій країні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Опитування щодо співпраці ВРУ та всіх зацікавлених сторін

Освітній маркер. Лютий'21. ЗНО-2021, старша профільна школа та портрет ідеального вчителя

День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополя. Відбувся круглий стіл у Херсоні

Роль громадян в прийнятті рішень місцевої ради росте: роз’яснення експертів УНЦПД

Чи буде революція у відносинах громади, ОГС та ОМС?

Виклики та рецепти розвитку Ташинського округу у Березанськії громаді