Гуманітарні організації змушені припиняти роботу в Україні через брак коштів

У Всесвітній день гуманітарної допомоги Координаторка системи Організації Об'єднаних Націй/Координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані закликає донорів збільшити фінансову підтримку ...

Osnat_Lubrani
Гуманітарні організації змушені припиняти роботу в Україні через брак коштів

У Всесвітній день гуманітарної допомоги Координаторка системи Організації Об’єднаних Націй/Координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані закликає донорів збільшити фінансову підтримку для мільйонів цивільних громадян на сході України.   

«Ми вдячні донорам за їхню підтримку нашої діяльності. Цього року понад 650 000 людей отримали допомогу та захист. Проте через нестачу коштів мільйони людей позбавлені вкрай необхідної допомоги», — сказала пані Лубрані, зазначивши, що поки що в цьому році мобілізовано менш ніж 30% фінансування, необхідного для гуманітарних заходів 2019 року. 

«Через брак коштів було припинено постачання води водовозами для близько 20 000 людей та надання продовольчої допомоги для майже 30 000 найбільш незахищених людей. За останні два роки шість гуманітарних організацій змушені були зупинити свої програми через відсутність фінансування», — зазначила Оснат Лубрані.   Наразі гуманітарні організації терміново потребують 52 мільйона доларів США, щоби задовольнити невідкладні потреби до кінця 2019 року. «Ми швидко наближаємось до зими, коли вразливість людей загострюється. Є певні гуманітарні потреби, які просто не можуть залишитися незадоволеними», — підкреслила Оснат Лубрані.  

За умови швидкої мобілізації фінансування тисячі дітей у понад 30 школах зможуть продовжити навчання в безпечному середовищі, більш ніж 25 000 людей одержать необхідні продуктові набори та майже 30 000 родин, які проживають у пошкоджених будинках, отримають вугілля та іншу підтримку для зимового періоду. Якщо буде залучено кошти, тисячі сімей матимуть воду, та завдяки гуманітарним проєктам понад 80 000 людей одержать медичні послуги

«Саме у Всесвітній день гуманітарної допомоги варто нагадати сторонам конфлікту про необхідність робити все можливе для полегшення складної ситуації, у якій опинилося цивільне населення, шляхом покращення доступу до пенсій, сприяння свободі пересування та зменшення жертв серед цивільних громадян та пошкоджень важливої інфраструктури», — підсумувала пані Лубрані. 

Всесвітній день гуманітарної допомоги відзначають щороку 19 серпня. Це можливість вшанувати життєво необхідну роботу, яку ведуть гуманітарні організації по всьому світу, та закликати забезпечити захист і допомогу для 132 мільйонів людей, які потерпають від гуманітарних криз у різних регіонах світу. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна

Безкоштовний онлайн-ресурс для вирішення кримінальних справ у мирний спосіб