Гуманітарна допомога для соціальних та медичних закладів Бориспільської громади

12 листопада 2021 року, Бориспільська міська територіальна громада отримала понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Це відбулось в рамках акції “Піклування в кожен дім” від Міжнародного благодійного ...

miniDSC_2827
Гуманітарна допомога для соціальних та медичних закладів Бориспільської громади

12 листопада 2021 року, Бориспільська міська територіальна громада отримала понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Це відбулось в рамках акції “Піклування в кожен дім” від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” та компанії “Procter & Gamble”.

0000

Миючі засоби, що нині зберігаються у складі на «Новому ринку», найближчим часом поїдуть до соціальних та медичних установ Бориспільщини.

Представники місцевої адміністрації зазначили, що така допомога бізнесу та благодійних організацій наразі є край важливою. “Ми дуже дякуємо за таку допомогу благодійний організаціям та колективу компанії “Procter & Gamble”, за те, що вони нам допомагають в такі нелегкі часи. Це ще раз вказує на те, що бізнес не стоїть остоінь проблем, які стосуються нашого міста та всієї України”, – сказав Євген Грона, заступник міського голови Борисполя.

Цей вантаж розподілять між медичними та соціальними закладами міста, зокрема допомогу отримають:

  • Бориспільська лікарня,
  • Амбулаторія первинної ланки,
  • соціальний центр,
  • реабілітаційна установа “Наш дім” та інші.

93886b33-22ff-4980-b012-ec879bbc5012

“ ”Піклування в кожен дім” – це наша спільна акція з “Proctor&Gamble”, яка відбувається вже майже два роки. За цей період вона охопила близько 18 000 людей по всій Україні, як фізичних осіб, яким ми допомагали, 135 лікарень й медичних установ по всій країні отримали допомогу і також 177 соціальних закладів. Я дуже щасливий, що до цієї чудової статистики долучаться ще й соціальні та медичні установи міста Бориспіль”, – зазначив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Світ має припинити фінансування військового бюджету рф

Центр демократії та верховенства права запустив відеофлешмоб із подяками волонтерам

У Стрийській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

На Прикарпатті громада знайшла партнера у Румунії

У Львові відбувся дводенний інтенсив для молодих креативних підприємців

Громади Волинської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»