Хто ж нам зробить, як не ми самі?

На фото – родина Бударових. Ці люди із Кочубеївки – звичайного села, що на Херсонщині. Вони щойно відкрили довгоочікуваний громадський простір, але урочистій миті передувала насичена тримісячна ...

Додано:
fkv

Родина Бударових
Хто ж нам зробить, як не ми самі?

На фото – родина Бударових. Ці люди із Кочубеївки – звичайного села, що на Херсонщині. Вони щойно відкрили довгоочікуваний громадський простір, але урочистій миті передувала насичена тримісячна робота всієї громади. Саме стільки тривала реалізація проекту «Створення зони активного сімейного відпочинку «Без жодного ґаджету» на території Кочубеївської школи», ідейним натхненником і безпосереднім виконавцем якого виступила місцева громадська організація «МОЯ ГРОМАДА – мій добробут».

 

Сім’я Бударових долучилася до проекту з першого дня його впровадження.

Олександр – депутат Кочубеївської сільської ради ОТГ. Разом з іншими обранцями він проголосував за виділення коштів з місцевого бюджету для втілення цієї ідеї. А ще – спільно з односельцями на волонтерських засадах розвантажив і встановив обладнання, облаштував майданчик.

Його дружина Альона теж не залишилася осторонь: сама запропонувала допомогу в проведенні інформаційної кампанії зі збору необхідних коштів.

Донька Ангеліна та син Сергій взяли активну участь у відкритті майданчика.

Олександр Бударов часто повторює: «Хто ж нам зробить, як не ми самі?». Так сталося і цього разу. Родина зробила найбільший фінансовий внесок, долучалася до всіх заходів проекту, надала потужну підтримку громадській організації. Тому дуже символічно, що почесне право відкрити зону активного сімейного відпочинку було надано саме сім’ї Бударових. 

«Нас тішить, що діти менше сидітимуть перед комп’ютерами або з телефонами. Вони частіше проводитимуть час на свіжому повітрі з користю для здоров’я», – зауважує Альона.

Звичайні люди із звичайнісінького села…

На щастя, таких сімей у Кочубеївській громаді чимало. Майже 90 родин надали понад 12 тис. грн. благодійних внесків для того, щоб проект було реалізовано. Більше 20-ти волонтерів у вкрай стислі строки розвантажили і встановили тренажери та здійснили благоустрій майданчика (при цьому загальна вартість виконаних ними монтажних робіт склала більше 36-ти тис. грн. за середньоринковими цінами).

Своїми добрими справами ці люди щоразу доводять: успіх не прийде до нас, поки ми самі не дістанемося його!

 ГО «МОЯ ГРОМАДА – мій добробут» реалізувала проект «Створення зони активного сімейного відпочинку «Без жодного ґаджету» на території Кочубеївської школи» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який виконує ГО «Громадський центр «Нова генерація», регіональний партнер програми USAID DOBRE у Херсонській області.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку