Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?

Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?Про це 18 лютого 2019 р. у «Життя як є» на«Радіо — Миколаїв – ФМ».Гості прямого ефіру: директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва (ФРММ) Михайло ...

Додано:
frgn

IMG_20190218_124542-2-1024x768
Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?

Хто може вилікувати місцеві фінанси та бюджетний процес?

Про це 18 лютого 2019 р. у «Життя як є» на«Радіо — Миколаїв – ФМ».

Гості прямого ефіру: директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва (ФРММ) Михайло Золотухін, експерт ФРММ з питань публічних фінансів Тетяна Золотухіна.

У січні 2019 р. 106 учасників загальноміських громадських слухань/ обговорень з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у Миколаєві 2017-2019 разом з Експертно-громадською радою виконавчого комітету Миколаївської міської ради запропонували органам місцевого самоврядування лікувальний курс.

Висновки громадської експертизи ФРММ щодо цін за одиницю управлінської послуги, що заплатили у 2017 році і заплатять миколаївці у 2019 р.  стали основою:

Резолюції слухань

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. миколаєва»

___________________________________________________________________________

Громадська експертиза  здійснено в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) на тему: «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4 областей України» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета проекту: Запровадити міжнародні стандарти прозорого та підзвітного процесу бюджетування у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (містах регіонального значення та  об’єднаних територіальних громадах) в 4-х областях півдня та сходу України.

Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» (м Херсон); ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський Донець» (Сєверодонецьк).


 

Останні публікації цього розділу:

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві