ГС “Асоціація Гуманітарний центр “Все буде добре”: волонтери евакуювали 345 000 людей з Донеччини та привезли 5700 тонн продуктів

24 лютого громадські та благодійні організації Донецької області за підтримки Донецької обласної державної адміністрації об’єдналися для допомоги населенню регіону у громадську спілку “Асоціація ...

Додано:
vbdua

photo_2022-09-05_15-27-22
ГС “Асоціація Гуманітарний центр “Все буде добре”: волонтери евакуювали 345 000 людей з Донеччини та привезли 5700 тонн продуктів

24 лютого громадські та благодійні організації Донецької області за підтримки Донецької обласної державної адміністрації об’єдналися для допомоги населенню регіону у громадську спілку “Асоціація гуманітарний центр “Все буде добре”. Ця співпраця принесла неймовірні результати.

Евакуація. Евакуація населення потягами, автобусами та приватними автівками ускладнюється близькістю бойових дій та постійним обстрілами противника, але завдяки координації зусиль вдалося вивезти більше 345 тисяч людей з Донеччини до інших регіонів України. Евакуація продовжується й сьогодні: з маленьких сіл та містечок автобусами та бусіками волонтери громадських організацій які входять у громадську спілку “Все буде добре” вивозять людей до Дніпра або до евакуаційних потягів з Покровська. 

Хаби допомоги. В містах Донеччини проблеми з водопостачанням, продуктами, нестача предметів першої необхідності. Волонтери “Все буде добре” разом з World Central Kitchen організували роботу 6 хабів допомоги у Краматорську, та більш ніж 100 волонтерів по громадам Донеччини, які видають щодня більше 6000 продуктових наборів. Більше того, волонтери розвозять адресно допомогу літнім людям, людям з інвалідністю, багатодітним родинам. В місті часто пропадає електропостачання, ми змогли частково забезпечити хаби генераторами та технікою для безперебійної видачі продуктів харчування. Запустили нещодавно хаби допомоги у Слов’янську. Відправляють продуктові набори й в інші населені пункти області.

Видали більше 300 000 гігієнічних наборів.

photo_2022-09-05_15-27-21 (3) photo_2022-09-05_15-27-22 (2) photo_2022-09-05_15-27-22 photo_2022-09-05_15-27-21

Поїздки до селищ. Щовихідних “Все буде добре” влаштовує поїздки до невеликих селищ та містечок області, де готуємо гарячу їжу та видаємо продукти населенню. В більшості випадків у цих місцях нема підвозу нічого. 

Привозять продукти в дитячі будинки та будинки пристарілих, допомагаємо військовим частинам та підрозділам Сходу України з технікою, продуктами, предметами гігієни.

Допомога громадам. “Асоціація Гуманітарний центр “Все буде добре” займається логістикою гуманітарних вантажів з кордону України до громад Донеччини. Ці вантажі доставляємо в регіон за благодійні внески та віддаємо місцевим адміністраціям, селищним головам для подальшої роздачі населенню. 

Екстрені пункти в місцях обстрілів. Волонтери “Все буде добре” та World Central Kitchen виїжджають у місця, які постраждали від обстрілів ворожої артилерії, привозять їжу рятувальникам, які розбирають завали, а також мешканцям постраждалих домівок. 

Зараз в команді “Все буде добре” працюють більше 100 волонтерів на Донеччині та близько 400 по всій Україні. 

Нещодавно ми стали партнерами  СпівДія і наразі у співпраці з Донецькою ОДА закриваємо потреби у харчуванні  мешканців Донецької області. 

У ГС “Все буде добре” працюють колцентри, які надали близько 3,5 мільйонів телефонних консультацій населенню та 1,8 мільйона відповідей на питання у соціальних мережах!. 

У співпраці з Донецькою ОДА та Укрзалізницею ми закриваємо потреби військових на Донеччині, як у їжі, так і в устаткуванні, а також допомагаємо з логістикою забезпеченням лікарень та шпиталів області.

Не можемо ми оминути увагою і наших партнерів, завдяки плідній співпраці ми вже зробили багато добрих справ, дякуємо за допомогу Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, ACTED, БФ «Крок до Мрії», ПРООН, USAID, ADRA і всім тих, хто допомагав і допомагає народу України в цій запеклій боротьбі!

Ми запрошуємо до співпраці інститути громадянського суспільства зі всієї України, разом нас не подолати! 

Засновники Громадської спілки “Асоціація Гуманітарний центр “Все буде добре”: ГО “Клуб рибалок України”, ГО «Точка Доступу», Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана, Агенція розвитку та інновацій «Наш Краматорськ», IT Cluster Donbass, ГО “Смарта”, ГО «Заходи» та Донецька обласна державна адміністрація.

Це коротенький список того, що ми можемо робити коли об‘єднуємось та співпрацюємо на всіх рівнях заради допомоги населенню нашої країниphoto_2022-09-06_16-52-34-

Разом нас багато — нас не подолати! 

Діяльність ГС «АГЦ«ВБД» ведеться завдяки об’єднанню спільних ресурсів та координації інститутів громадянського суспільства України при сприянні органів державної та місцевої влади і всебічній підтримці Європейських та закордонних партнерів.

Більше про нас читайте тут:

https://t.me/vbd_ua

https://www.facebook.com/vsebydeUkraine

#ВсеБудеДобре #ВсеБудеДобре_Україна #WCK #UNPFA #ДОНОДА #ACTED #PHA #ІСАР_Єднання #Прямуєморазом


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині підготували 40 арттерапевтів для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни

На Закарпатті триває адвокаційний проєкт з підвищення обізнаності прав серед ВПО

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я