Грошовий приз і стажування в космічній компанії: українських студентів запрошують долучитись до Noosphere Space Games

25 січня стартували треті всеукраїнські змагання з віртуального ракетомоделізму Noosphere Space Games. Призовий фонд змагань складає 1500 доларів і буде розділений між п’ятьма переможцями. Про це ...

Додано:
Noosphere

327450864_1712920005776389_6094658986942072827_n
Грошовий приз і стажування в космічній компанії: українських студентів запрошують долучитись до Noosphere Space Games

25 січня стартували треті всеукраїнські змагання з віртуального ракетомоделізму Noosphere Space Games. Призовий фонд змагань складає 1500 доларів і буде розділений між п’ятьма переможцями. Про це повідомляє прес-служба організатора – ГО «Асоціація Ноосфера».

Протягом 2022 року Noosphere разом із Федерацією ракетомодельного спорту провели 2 подібних турніри. Перший відбувся у серпні і зібрав понад 450 учасників, це були діти до 14 років. До другого турніру долучились близько 850 школярів і студентів, тут вікове обмеження було встановлено на рівні 18 років.

Цього разу на Noosphere Space Games запрошуються студенти й молоді науковці віком до 24 років. Однак, навіть для тих, у кого немає відповідної освіти, реєстрація відкрита до 15 лютого за посиланням. Не стане на заваді й вік потенційних учасників, організатори зазначають, що якщо школярі матимуть достатній досвід і бажання змагатися, вони можуть долучитись до турніру.

Керівниця соціальних проєктів ГО «Асоціація Ноосфера» Ольга Зима розповідає: «Проводячи попередні раунди Noosphere Space Games, ми зауважили, що завдання викликають інтерес не тільки наймолодших учасників, а й більш старших, навіть молоді фахівці і викладачі проявляли зацікавленість! Ми сподіваємося, що зможемо забезпечити наших учасників не лише завданнями, які розширять їхні горизонти, але й мотивуючими призами, а ще – знайомствами з професіоналами космічної сфери. А саме з представниками компаній екосистеми Noosphere міжнародного підприємця у сфері космічних технологій Макса Полякова, які розробили супутник EOS SAT-1, що був запущений 3 січня цього року. Це, передусім, компанія EOS Data Analytics – провайдер супутникової аналітики, компанія Flight Control Propulsion, яка виготовила деталі і корпус супутника, компанія SETS – розробник двигуна, і, звичайно ж, компанія Dragonfly Aerospace, яка оснастила супутник високоточними камерами, а також відповідала за його збірку».

Завданням учасників Noosphere Space Games буде сконструювати ракету, яка має доставити космічний ровер на віртуальну планету Дюна (аналог Марсу). Ровер повинен здійснити рух заданим маршрутом по поверхні планети і встановити прапор, після чого повернутися на планету Кербін (аналог Землі). Роботу над своїми проєктами, як і в попередніх турнірах, юні інженери вестимуть у грі-симуляторі Kerbal Space Program. Цей симулятор відтворює умови реального космосу: від аеродинаміки до орбітальної фізики. Крім того, у Kerbal Space є великий каталог деталей та приладів, який допоможе учасникам будувати свої апарати.

Данило Кірієнко, учасник Noosphere Space Games. Middle Edition

Студентам старших курсів технічних спеціальностей, які долучаться до змагань, організатори обіцяють додатковий бонус. Це окремий залік від компанії Flight Control Propulsion, переможець якого отримає фірмовий мерч, а декілька лідерів – можливість пройти інтернатуру в компанії.

Владислав Таран, керівник сектору у відділі загального складання Flight Control Propulsion: «Віртуальне ракетомоделювання використовує схожі принципи та поняття, які застосовуються і в реальному житті. Тому досвід, здобутий під час Noosphere Space Games, точно знадобиться під час проходження інтернатури, а потім, можливо, й роботи».

Noosphere Space Games – одна з ініціатив ГО «Асоціація Ноосфера», за допомогою яких організація прагне популяризувати науку та технології в Україні, створити умови для розвитку STEM-освіти, і як результат – сприяти становленню українського технологічно-космічного кластера.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип