Хроніки дітей війни: історія Матвія

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

pexels-george-milton-6953836
Хроніки дітей війни: історія Матвія

Матвій«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».

Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

А ви були у Нью-Йорку?
 
Знайомтеся, це Матвій і він має дорослу мрію – побудувати футбольний стадіон біля школи рідного Нью-Йорку, що на Донеччині. Хоча це скоріше не мрія, а свідома ціль, яку хлопцеві майже вдалося реалізувати.
 
Матвій підготував проєкт, домовився із керівництвом закладу, знайшов спонсорів, і от-от будівництво мало розпочатися, але тоді росія прийшла «визволяти» українські землі і зруйнувала усі мрії і дітей, і дорослих.
 
Але українців не так просто зламати. Переїхавши до Києва, юнак став волонтером гуманітарного медичного центру і завів відеоблог, у якому розповідає, як користуватися аптечками. У майбутньому він налаштований активно відбудовувати Україну.
 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Ми з донькою тричі попередньо записувалися на евакуаційний потяг", - ділиться спогадами юристка Світлана Паршакова

Працює "гаряча лінія" для переселенців

У Києві відбулась фотовиставка "Нескорені у війні"

Що дає статус юридичної особи громадській організації?

Набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО у Запорізькій області