Хроніки дітей війни: історія Матвія

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

pexels-george-milton-6953836
Хроніки дітей війни: історія Матвія

Матвій«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».

Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

А ви були у Нью-Йорку?

Знайомтеся, це Матвій і він має дорослу мрію – побудувати футбольний стадіон біля школи рідного Нью-Йорку, що на Донеччині. Хоча це скоріше не мрія, а свідома ціль, яку хлопцеві майже вдалося реалізувати.

Матвій підготував проєкт, домовився із керівництвом закладу, знайшов спонсорів, і от-от будівництво мало розпочатися, але тоді росія прийшла «визволяти» українські землі і зруйнувала усі мрії і дітей, і дорослих.

Але українців не так просто зламати. Переїхавши до Києва, юнак став волонтером гуманітарного медичного центру і завів відеоблог, у якому розповідає, як користуватися аптечками. У майбутньому він налаштований активно відбудовувати Україну.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Наш Південь: ідентичності у суспільних практиках та уявленнях під час війни.

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій