Хроніки дітей війни: історія Макса

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

DSC09140_1
Хроніки дітей війни: історія Макса

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».

Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

Музика відволікає від війни, погоджуєтеся?

Максу 14 і він менше, ніж за рік, самостійно навчився грати на барабанах. Хлопець настільки круто прокачав свої навички, що його запросити викладати у місцевій рок-школі в Авдіївці.

Після масштабного обстрілу в середині березня цього року Максим з родиною змушений був переїхати до Дніпра. Хлопець каже, що таких вибухів він ніколи в житті ще не чув, хоча тихим рідне прифронтове місто важко назвати. В Авдіївці залишилися 3 рок-гурта, в яких грав Макс, тому він активно почав шукати нових друзів-музикантів… і знайшов у Кам’янському.

Нині хлопець шаленіє від музики і мріє про велику сцену та зіграти на Atlas weekend


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

У січні 2023 року понад 50 вчителів з Львівщини та Буковини пройшли навчальні тренінги від JA Ukraine

«Дві камери»: новий документальний фільм про війну, свободу та ув’язнених

Журналістська етика на практиці в часи війни: пояснювальні відео від КЖЕ

Виклик до Центру пробації правопорушник зможе отримати через мобільний додаток «Пробація в смартфоні»: які функції матиме застосунок

Для молоді ВПО й не тільки: з чого починається лідерство в командах

Підтримка практик інтеграційної роботи із дітьми, молоддю із внутрішньо переміщених сімей у Львівській області