Хроніки дітей війни: історія Макса

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

DSC09140_1
Хроніки дітей війни: історія Макса

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».

Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

Музика відволікає від війни, погоджуєтеся?

Максу 14 і він менше, ніж за рік, самостійно навчився грати на барабанах. Хлопець настільки круто прокачав свої навички, що його запросити викладати у місцевій рок-школі в Авдіївці.

Після масштабного обстрілу в середині березня цього року Максим з родиною змушений був переїхати до Дніпра. Хлопець каже, що таких вибухів він ніколи в житті ще не чув, хоча тихим рідне прифронтове місто важко назвати. В Авдіївці залишилися 3 рок-гурта, в яких грав Макс, тому він активно почав шукати нових друзів-музикантів… і знайшов у Кам’янському.

Нині хлопець шаленіє від музики і мріє про велику сцену та зіграти на Atlas weekend


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО