Громадянське суспільство закликає Європейську Комісію ввести санкції щодо російських ЗМІ

Учасники 6 Форуму Громадянського суспільства Східного партнерства ухвалили 21 листопада у Батумі, Грузія, резолюцію щодо інформаційної війни, яку веде РФ проти України та інших країн Східного ...

forum
Громадянське суспільство закликає Європейську Комісію ввести санкції щодо російських ЗМІ

Учасники 6 Форуму Громадянського суспільства Східного партнерства ухвалили 21 листопада у Батумі, Грузія, резолюцію щодо інформаційної війни, яку веде РФ проти України та інших країн Східного Партнерства.

Учасники Форуму зазначили, що сьогоднішню гібридну війну Росія веде не лише проти України чи країн Східного партнерства, але й проти ЄС, США та західної цивілізації в цілому.Контрольоване державою телебачення в Росії за останні кілька місяців проводить безпрецедентну кампанію на основі брехні, мета якої – заручитися підтримкою російського суспільства для агресивної офіційної політики.

Зокрема, Українська Національна платформа виступила проти ретрансляції в Україні російських телевізійних фільмів (серіалів), де актори демонструють неповагу до українського народу та гідності громадян. Нацплатформа привітала рішення Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, яка закликала телеканали відмовитись від російської кінопродукції, що розпалює ворожнечу та містить антиукраїнські настрої.

Учасники закликали Європейську комісію розглянути питання про введення санкцій і заборони на поїздки в країни ЄС провідних осіб російських ЗМІ, що контролюються владою.

Як вказано в ухваленій резолюції, сюди можуть увійти генеральні менеджери Першого та Другого телевізійних каналів Росії та генеральний директор НТВ, а також власникиLifenews і головний редактор каналу RT.


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок