Громади Житомирської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

24 листопада в Житомирі відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID ...

IMG_6042 — середнє
Громади Житомирської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

24 листопада в Житомирі відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасниками заходу, організованого ГО «Фундація «Простір», стали представники органів місцевого самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Житомирській області (Гришковецька, Ємільчинська, Звягельська, Іршанська, Коростенська, Любарська, Тетерівська, Хорошівська, Чуднівська), керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи. 

IMG_6001 — середнє

Під час заходу учасники обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг та підходи до створення робочих груп, які визначать перелік об’єктів соціальної роботи для дослідження та проведуть аналіз їх доступності та чутливості до конфліктів. Також учасники отримали практичні навички по роботі з онлайн-формами для проведення дослідження.

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Реалізація цієї грантової діяльності на території 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» дозволить дослідити стан доступності послуг об’єктів соціальної роботи в громадах, проаналізувати надання послуг на предмет доступності та чутливості до конфліктів. Разом із робочими групами в громадах експерти проєкту напрацюють конкретні рекомендації для забезпечення сталості існуючих послуг та розвитку міжмуніципальної співпраці для підвищення якості та розширення спектру надання послуг».

photo_2023-11-27_14-46-35 — середнє

****

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує реформу децентралізації, щоб допомогти українцям покращити якість життя та зробити місцеву владу прозорою, підзвітною та доступною для громад.

Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» у рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану