Громади Волинської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

1 грудня в Луцьку відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID ...

photo_2023-12-04 09.03.53
Громади Волинської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

1 грудня в Луцьку відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

photo_2023-12-04 09.03.37

Учасниками заходу, організованого ГО «Фундація «Простір», стали представники органів місцевого самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Волинській області (Боратинська, Вишнівська, Володимирська, Горохівська, Зимнівська, Ківерцівська, Локачинська, Любешівська, Рожищенська, Шацька), керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи.

photo_2023-12-04 09.03.40

Під час заходу учасники обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг та підходи до створення робочих груп, які визначать перелік об’єктів соціальної роботи для дослідження та проведуть аналіз їх доступності та чутливості до конфліктів. Також учасники обговорили соціальні профілі громад та напрацювання експертів ГО «Фундація «Простір» щодо створення Соціальних паспортів громад і отримали практичні навички по роботі з онлайн-формами для проведення дослідження.

photo_2023-12-04 09.03.48

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Реалізація цієї грантової діяльності на території 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» дозволить дослідити стан доступності послуг об’єктів соціальної роботи в громадах, проаналізувати надання послуг на предмет доступності та чутливості до конфліктів. Разом із робочими групами в громадах експерти проєкту напрацюють конкретні рекомендації для забезпечення сталості існуючих послуг та розвитку міжмуніципальної співпраці для підвищення якості та розширення спектру надання послуг».

photo_2023-12-04 09.03.50

****

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує реформу децентралізації, щоб допомогти українцям покращити якість життя та зробити місцеву владу прозорою, підзвітною та доступною для громад.

Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» у рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути: оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи