Громади Рівненщини доєднуться до проєкту з аналізу доступності послуг об’єктів соціальної роботи у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

18 жовтня у Рівному відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID ...

IMG_5242 — велике
Громади Рівненщини доєднуться до проєкту з аналізу доступності послуг об’єктів соціальної роботи у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

18 жовтня у Рівному відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

IMG_5208 — велике

Учасниками заходу, організованого ГО «Фундація «Простір», стали представники органів місцевого самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Рівненській області (Білокриницька, Гощанська, Клесівська, Корецька, Костопільська, Острозька, Радивилівська, Рокитнівська, Сарненська, Здолбунівська), керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань, дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи.

IMG_5203 — велике
IMG_5199 — великеПід час заходу учасники обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громадах та підходи до створення робочих груп у громадах, які надалі займатимуться питаннями аналізу доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг, визначатимуть перелік об’єктів соціальної роботи для дослідження, а також отримали практичні навички по роботі з онлайн-формами для проведення дослідження. 

IMG_5163 — велике

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Реалізація цієї грантової діяльності на території 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» дозволить провести оцінювання послуг об’єктів соціальної роботи у кожній громаді, а також знань та навичок співробітників органів місцевого самоврядування та надавачів послуг. В рамках проєкту також буде проаналізовано та оцінено надання послуг на предмет чутливості до конфліктів, зібрані дані та підготовлені «соціальні паспорти громад», будуть розроблені рекомендації щодо перспектив забезпечення сталості наявних послуг та перспектив міжмуніципальної кооперації для підвищення якості або розширення спектра надання соціальних послуг у громадах». 

IMG_5182 — велике

****

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує реформу децентралізації, щоб допомогти українцям покращити якість життя та щоб зробити місцеву владу прозорою, підзвітною та доступною для громад.

 Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» у рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації