Громади Полтавщини доєднуться до проєкту з аналізу доступності послуг об’єктів соціальної роботи у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

9 жовтня в Полтаві відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID ...

IMG_4244 — велике
Громади Полтавщини доєднуться до проєкту з аналізу доступності послуг об’єктів соціальної роботи у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

9 жовтня в Полтаві відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасниками заходу, організованого ГО «Фундація «Простір», стали представники органів місцевого самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Полтавській області (Диканської, Лубенської, Миргородської, Оржицької та Сенчанської), керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань, дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи.

IMG_2621 — велике

Під час заходу учасники обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громадах та підходи до створення робочих груп у громадах, які надалі займатимуться питаннями аналізу доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг, визначатимуть перелік об’єктів соціальної роботи для дослідження, а також отримали практичні навички по роботі з онлайн-формами для проведення дослідження.

IMG_4252-2 — велике

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Реалізація цієї грантової діяльності на території 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» дозволить провести оцінювання послуг об’єктів соціальної роботи у кожній громаді, а також знань та навичок співробітників органів місцевого самоврядування та надавачів послуг. В рамках проєкту також буде проаналізовано та оцінено надання послуг на предмет чутливості до конфліктів, зібрані дані та підготовлені «соціальні паспорти громад», будуть розроблені рекомендації щодо перспектив забезпечення сталості наявних послуг та перспектив міжмуніципальної кооперації для підвищення якості або розширення спектра надання соціальних послуг у громадах».

****

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує реформу децентралізації, щоб допомогти українцям покращити якість життя та щоб зробити місцеву владу прозорою, підзвітною та доступною для громад.

 Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» у рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області

В Україні анонсували проєкт зі сприяння рівності у професійній освіті