Громади Чернігівщини покращують можливості для залучення молоді

Громадська організація «Центр Доброчин» продовжує створювати сприятливе молодіжне середовище у  пілотних  громадах Чернігівської області. Для того, щоб забезпечити залучення і підтримку молоді в ...

Додано:
Nataliya Drozd

pexels-engin-akyurt-3228878
Громади Чернігівщини покращують можливості для залучення молоді

Громадська організація «Центр Доброчин» продовжує створювати сприятливе молодіжне середовище у  пілотних  громадах Чернігівської області.

short

 Для того, щоб забезпечити залучення і підтримку молоді в громадах було вдосконалено молодіжне законодавство, зокрема:

  • Бахмацька громада затвердила Положення про Молодіжну раду при Бахмацькій міській раді на сесії 27 серпня 2021 року.
  • Деснянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду розпорядженням № 160 «Про створення молодіжної ради при голові Деснянської селищної ради» 30 серпня 2021 року.
  • Ріпкинська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради рішенням виконкому №152 від 15.09.2021.
  • Городнянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Городнянської міської ради рішенням виконкому № 271 від 29.09.2021 року.

Цьому передувала копітка робота експертів ГО «Центр Доброчин» з молоддю та владою громади. Це перший крок для молоді реально впливати на розвиток своєї громади!

Наступним етапом стане проведення тренінгів для членів Молодіжних рад щодо організації їх діяльності, взаємодії з місцевою владою, інструментів та механізмів громадської участі, реалізації місцевих ініціатив, управління проектами та адвокації.

Діяльність проєкту покликана розвинути інфраструктуру для залучення молоді до процесів прийняття рішень в Чернігівській області.

 Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Донати у краудфандингу - все що потрібно знати

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

У львівському парку “Залізна вода” продовжують облаштування публічного саду-городу

Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ - столицю України»

Перемоги, виклики та рецепти формування ОСН як амбасадорів жителів

Як звітували депутати Дніпровської міськради за 2020 рік?