Громадський спротив на окупованих територіях
У Центрі національного спротиву України розповіли, що робити, якщо у ваше місто чи село зайшли вороги, і як чинити опір в окупації, не наражаючи себе на смертельну небезпеку. Окупант на нашій святій ...
Додано:
Громадський Простір
У Центрі національного спротиву України розповіли, що робити, якщо у ваше місто чи село зайшли вороги, і як чинити опір в окупації, не наражаючи себе на смертельну небезпеку.
Окупант на нашій святій землі. Проте український народ чинить спротив, це наша спільна боротьба. І навіть якщо Ваше місто чи село опинилося по той бік лінії фронту – це не кінець нашої спільної боротьби.
Але що в цьому випадку чинити робітникові, службовцю, митцеві? Що чинити вчителеві, газетному редактору, лікареві чи державному службовцеві? Що чинити домогосподаркам, поштарям, залізничникам? Відповідь однозначна – спротив до кінця окупації!
Сьогодні, наша система національного спротиву чітка і структурована:
• підпілля, виступає нашою таємною організацією в тилу окупанта, і діє там, де партизанські сили поки що обмежені в русі;
• партизанські сили – наші активні громадяни з військовим досвідом, що кинули виклик уряду окупанта і не дають йому зламати нашу волю;
• і, Ви – цивільний та найчисельніший – допоміжний компонент українського національного спротиву! Від Вас залежить успішність підпілля та активність дій партизанських загонів.
Повсюдно, на тимчасово окупованих територіях громадяни України чинять спротив, влаштовують акти саботажу!
Необхідно кожному докласти зусиль, щоб підвищити їх загальну ефективність. Прості і головне безпечні дії, помножені на тисячі громадян, які їх проводять, стануть ефективною зброєю проти окупантів.
Прості та ефективні дії в широких масштабах будуть постійною і відчутною перешкодою для роботи окупантів. Окупанти вже морально програли повномасштабне вторгнення ще до його початку, влаштуємо для них ще й вогняну землю під їх ногами!
Читати та завантажити тут.
Джерело: Центр національного спротиву України.