Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Після Революції Гідності, з початком війни на сході України, ми всі побачили, яка кількість українських родин раптово стали сім’ями військовослужбовців  — і з якими соціальними і емоційними викликами ...

310650597_631457811717477_3377600511835050227_n
Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Після Революції Гідності, з початком війни на сході України, ми всі побачили, яка кількість українських родин раптово стали сім’ями військовослужбовців  — і з якими соціальними і емоційними викликами вони зіштовхнулися. А також було помітно, наскільки сильну підтримку відчувають захисники, коли їх підтримують їхні родини. 

Діяльність громадської організації «Громадський Рух «Жіноча Сила України» розпочалася ще 2014 року. З самого початку робота була орієнтована на психосоціальну підтримку сімей військовослужбовців. Уже протягом 8 років команда організації надає психологічну допомогу як військовим, так і членам їхніх сімей — в індивідуальному та груповому форматах, в тому числі у співпраці із силовими структурами та військовим духовенством. 

4 робота тел.лінії

Ключові напрямки роботи Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців:

  • Телефонна лінія підтримки, на якій консультанти інформують і надають супровід під час розв’язання різних соціальних питань та, за потреби, надають психологічну допомогу в екстреному або неекстреному форматах.
  • Групи підтримки для дружин та матерів військовослужбовців (онлайн). Це онлайн-зустрічі, що спрямовані на створення простору взаємопідтримки для дружин і матерів захисників та надання психологічної підтримки від психологів, які супроводжують такі групи.

Родичі військовослужбовців можуть телефонувати до нас щодня з 10:00 до 20:00 за номером 0 800 332 720 безкоштовно з будь-якого мобільного оператора в рамках України. Крім того, рідні українських військовослужбовців, які наразі вимушено перебувають у Польщі, можуть до нас звертатися за номером +48226022512 (усі дзвінки безкоштовні).

Окремою важливою складовою проекту є рубрика “Корисне” на сайті проекту. Оскільки тут ми можемо акумулювати поради та рекомендації для сімей військовослужбовців https://www.pidtrymka.in.ua/useful

 

Детальніше про роботу організації після початку повномасштабної війни, про допомогу родинам, про групи підтримки для мам і для дружин — читайте на сайті Європейського Простору.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Жінки-ВПО Запорізької області навчались протидіяти емоційному вигоранню

На Запоріжжі жінки-ВПО вивчали психологічні техніки для підтримки дітей під час війни

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

«Жінки. Мир. Безпека» - як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

У Львові відбувся Форум «Музей української перемоги»

Переселенці на шляху до створення ради ВПО при Хмельницькій міськраді