Громадські об’єднання України будуть значно посилені

В Україні стартує новий формат підтримки громадських об'єднань (НУО) - CivilSocietyLab. Вже 15 грудня перші 40 представників різних об'єднань України, які є партнерами програми Британської Ради ...

Додано:
Moloda_Gromada

CivilSocLab
Громадські об’єднання України будуть значно посилені

В Україні стартує новий формат підтримки громадських об’єднань (НУО) – CivilSocietyLab. Вже 15 грудня перші 40 представників різних об’єднань України, які є партнерами програми Британської Ради «Активні громадяни», зможуть оцінити нові можливості посилення громадянського суспільства. Крім CivilSocietyLab для партнерів програми заплановані зустрічі з губернатором М.Саакашвілі, керівником митниці Ю.Марушевською, секретарем Одеської міськради А. Потапським, рядом інших діячів регіону для висвітлення ходу найбільш значущих реформ та інновацій.

Про CivilSocietyLab детальніше:

Основна ідея Civil Society Lab (лабораторія громадянського суспільства) – допомогти активним громадянам та представникам НУО у вирішенні проблем їх практичної діяльності за допомогою сучасних  технологій. На відміну від семінарів, тренінгів и т. і., В рамках CivilSocietyLab передбачається не тільки отримання нової інформації та знань, а й формування на їх основі ключових дій по вирішенню конкретних проблем та викликів з практичної діяльності самих НУО.

Відповідно структура CivilSocietyLab складається з трьох основних компонентів:

1) ознайомлення з основними механізмами та інструментами для активізації громадян та потреб громадянського суспільства;

2) учасники формулюють проблеми і виклики своїй практичній діяльності і за допомогою фасилітаторів визначать найбільш оптимальні інструменти для вирішення своїх завдань.

3) за підтримки фасилітаторів, учасники визначать ключові кроки вирішення виявлених проблем за допомогою конкретних інструментів (сформують драфт своїх проектів) для подальшої реалізації або подачі на грантові конкурси.

Перший CivilSocietyLab відбудеться в Одесі 15.12.15 для більш 40 партнерів програми Британської ради «Активні Громадяни» з усієї України. Ідея і технологія CivilSocietyLab розроблена фондом «Молода громада» спільно з розробниками Civil Society app на основі технології TechCamp. Організатором першого CivilSocietyLab є фонд «Молода громада» за підтримки ГО «Молодіжна корпорація» та за участю розробників Civil Society app.

Завдяки ініціативі організаторів з’явилася можливість для 20 бажаючих, які не є партнерами Британської Ради, взяти участь у першому CivilSocietyLab 15.12.15 (з 10.00 до 18.00) в Одесі. Участь безкоштовна за попереднім відбором, проживання, харчування та проїзд до Одеси не компенсується.

Посилання на аплікаційну форму -http://goo.gl/forms/ILpTdARVV8

 

p.s Хто ще не знайомий з Civil Society app рекомендуємо ознайомитися з публікацією Сергія Дацюка “Революція громад в Україні стала можливою” (UAINFO) 

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Кобеляках навчалися за програмою «Активні громадяни»

В Запоріжжі розробляли карту безпеки та протидіяли торгівлі людьми

Сімейні лікарі Херсонщини вдосконалюють знання щодо супроводу хворих на туберкульоз

У Миколаєві готують громадські слухання з питань ефективності і прозорості бюджетного процесу 2017-18 р

Кінець - це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

Громадських активістів Рівненщини навчали адвокації