Громадські діячі Криму впроваджують механізм менторства над активістами

25 липня в кримській столиці відбувся семінар-форум для незалежних громадських діячів, блогерів, громадянських журналістів і активістів на тему «Впровадження менторства в кримському блогерському ...

Додано:
Vitalii Khomutov

1
Громадські діячі Криму впроваджують механізм менторства над активістами

25 липня в кримській столиці відбувся семінар-форум для незалежних громадських діячів, блогерів, громадянських журналістів і активістів на тему «Впровадження менторства в кримському блогерському співтоваристві», де головною темою стало обговорення впровадження механізму менторства досвідчених кримських громадських діячів і блогерів над  активістами-початківцями.

У роботі форуму взяли участь близько тридцяти представників громадянського суспільства з Сімферополя, Керчі, Білогірського району та інших регіонів Криму.

«Ми повинні не тільки допомагати початківцям активістам, але і залучати їх до спільної роботи щодо захисту прав людини, свободи слова, з висвітлення важливої ​​для суспільства інформації, щодо участі в розбудові громадянського суспільства Криму. Ситуація в Криму дуже непроста, інакомислення тут під загрозою, тому тільки підтримуючи початківців активістів, ми можемо розраховувати на нехай і обмежену, але спадкоємність старої школи громадських діячів», – розповів на заході керівник громадського руху «Вільний Крим» Віталій Хомутов.

Учасники заходу також обговорили найбільш важливі для Криму проблеми, розглянули можливості їх вирішення. Прийнято рішення про створення громадського менторського майданчика.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Які права мають засуджені? – презентація Правого порадника в межах спільного проєкту ЄС та Ради Європи

Перша «жива бібліотека» в Петрівській громаді – діалоговий майданчик для усіх, хто цього потребує

Березанська громада оновила свою Стратегію в частині охорони довкілля

У Линовицькій громаді розробили політики охорони навколишнього середовища

ТОП 5 найбільш чистих громадських джерел Кіровоградщини

Понад 100 представників громадського сектору взяли участь у Форумі правових реформ для громадянського суспільства

  • kkb ark

    В окупованому Криму форум для “незалежних блогерів”? Ви нічого не поплутали?