Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні

Мережа хабів громадянського суспільства опублікувала відповідну петицію на підтримку цього рішення. Метою кампанії є інформування громадськості про переваги сервісу Google for Nonprofits та ...

Додано:
alexkorenkov

1
Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні

Мережа хабів громадянського суспільства опублікувала відповідну петицію на підтримку цього рішення. 

Метою кампанії є інформування громадськості про переваги сервісу Google for Nonprofits та привернення уваги керівництва сервісу до існування запиту на його запуск в Україні.

Вже створено електронну петицію, підписавши яку кожен бажаючий може долучитися до кампанії та підтримати прохання до керівництва Google. Текст петиції за посиланням

Про сервіс 

Google for Nonprofits – це безкоштовний сервіс, який пропонує різноманітні інструменти для некомерційних організацій. Наприклад, завдяки сервісу ви можете отримати 10 тис. доларів на рекламу своєї діяльності на платформах корпорації. Використовуючи лише цей кредит на рекламу, ви можете підвищити відвідуваність свого сайту на 5 000 відвідувачів на місяць. Сервіс також надає спеціальний акаунт на G Suite, який дає право на корпоративну електронну пошту, від 30 Гб хмарної пам’яті та безкоштовний доступ до платних сервісів. 

Google for Nonprofits відкриває для вас YouTube Nonprofit Program. Ця програма дозволяє підвищити інтерактивність відео, залучати пожертви без жодних комісій та для каналів з більше ніж 1000 підписників отримати доступ до сервісу YouTube Spaces.

Сервісом Google for Nonprofits можуть користуватися лише неурядові некомерційні організації. Урядові організації, освітні заклади, заклади охорони здоров’я та бюджетні установи не можуть отримати доступ до Google for Nonprofits.

Процес подання заявки на доступ до Google for Nonprofits нескладний, і кожен/на може його пройти самостійно, але…

Найголовніше те, що України немає серед країн, де працює цей сервіс. В Польщі, Румунії, навіть Росії він є, а в Україні – ні.

Для того, щоб дізнатися більше про адвокаційну кампанію та запропонувати свої ідеї, пишіть на адресу організаторів кампанії [email protected], на сторінку Мережі хабів в Facebook або звертайтеся до членів Мережі хабів у вашому регіоні (https://www.hubs.org.ua/pro-nas/merezha/).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інфоцентр Музею Майдану провів 1150 екскурсій і 85 заходів за рік

Бас-тур. Навчальна поїздка у громади

За ініціативи Громадської ради з питань освіти дорослих миколаївські активісти та службовці вдосконалювали навички комунікації

Через електронний термінал – інформацію про безоплатну правову допомогу

У Дніпрі відновили роботу Клуби Активної Громади

Триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview