Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні

Мережа хабів громадянського суспільства опублікувала відповідну петицію на підтримку цього рішення. Метою кампанії є інформування громадськості про переваги сервісу Google for Nonprofits та ...

Додано:
alexkorenkov

1
Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні

Мережа хабів громадянського суспільства опублікувала відповідну петицію на підтримку цього рішення. 

Метою кампанії є інформування громадськості про переваги сервісу Google for Nonprofits та привернення уваги керівництва сервісу до існування запиту на його запуск в Україні.

Вже створено електронну петицію, підписавши яку кожен бажаючий може долучитися до кампанії та підтримати прохання до керівництва Google. Текст петиції за посиланням

Про сервіс 

Google for Nonprofits – це безкоштовний сервіс, який пропонує різноманітні інструменти для некомерційних організацій. Наприклад, завдяки сервісу ви можете отримати 10 тис. доларів на рекламу своєї діяльності на платформах корпорації. Використовуючи лише цей кредит на рекламу, ви можете підвищити відвідуваність свого сайту на 5 000 відвідувачів на місяць. Сервіс також надає спеціальний акаунт на G Suite, який дає право на корпоративну електронну пошту, від 30 Гб хмарної пам’яті та безкоштовний доступ до платних сервісів. 

Google for Nonprofits відкриває для вас YouTube Nonprofit Program. Ця програма дозволяє підвищити інтерактивність відео, залучати пожертви без жодних комісій та для каналів з більше ніж 1000 підписників отримати доступ до сервісу YouTube Spaces.

Сервісом Google for Nonprofits можуть користуватися лише неурядові некомерційні організації. Урядові організації, освітні заклади, заклади охорони здоров’я та бюджетні установи не можуть отримати доступ до Google for Nonprofits.

Процес подання заявки на доступ до Google for Nonprofits нескладний, і кожен/на може його пройти самостійно, але…

Найголовніше те, що України немає серед країн, де працює цей сервіс. В Польщі, Румунії, навіть Росії він є, а в Україні – ні.

Для того, щоб дізнатися більше про адвокаційну кампанію та запропонувати свої ідеї, пишіть на адресу організаторів кампанії [email protected], на сторінку Мережі хабів в Facebook або звертайтеся до членів Мережі хабів у вашому регіоні (https://www.hubs.org.ua/pro-nas/merezha/).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?