Громадська організація з Кіровоградщини створила Telegram-канал про соціальне замовлення

 Кіровоградська обласна організація ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" запустила Telegram-канал, присвячений соціальному замовленню. Подібних продуктів про інструмент, що ...

Telegram-канал про соціальне замовлення
Громадська організація з Кіровоградщини створила Telegram-канал про соціальне замовлення

 

Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” запустила Telegram-канал, присвячений соціальному замовленню. Подібних продуктів про інструмент, що допомагає залучати недержавні організації до надання соціальних послуг, раніше в Україні не було. На каналі – нормативна база, інструкції щодо впровадження та застосування, реальні кейси впровадження і використання соцзамовлення з регіонів України.

Telegram-канал про соціальне замовлення

 

- Це Telegram-канал, у якому ви дізнаєтеся усе про соціальне замовлення. Адвокатуючи впровадження соціального замовлення на Кіровоградщині, ми зрозуміли, що у загальному доступі відсутня систематизована інформація про цей інструмент: щось є у законодавстві, щось у статтях на цю тему, щось на сторінках департаментів соціальної політики у регіонах. Але для громади чи громадської організації, які ініціюють впровадження соціального замовлення чи втілюють його, важливі покрокові інструкції, чужий досвід, витяги із законодавства. Ідеально, щоб усе було в одному місці, доступною мовою і з легкою навігацією. Ми вирішили відійти від стандартних посібників і методичок, які швидко застарівають, і створити Telegram-канал, який можна буде постійно оновлювати. Така собі шпаргалка у шухлядці із мемами та короткими замітками без зайвої води, – говорить комунікаційниця організації Світлана Дубина-Литвиненко.

Підписатися на Telegram-канал “Соціальне замовлення в Україні” можна за цим посиланням.

Асоціація сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області зацікавлена ділитися розробками та напрацюваннями інших організацій у напрямку імплементації та застосування соціального замовлення. Якщо ви маєте корисні посилання, що будуть корисними широкому колу читачів, які цікавляться соціальним замовлення, діліться ними через наш Facebook або листом на нашу електронну скриньку: [email protected] Ми розмістимо ці матеріали у Telegram-каналі.

Telegram-канал створено Кіровоградською обласною організацією ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки NED у рамках проєкту «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»