Громадська організація “Потрібні тут” запустила власний веб-сайт

Зареєстрована влітку минулого року, громадська організація “Потрібні тут” працює у Світловодську, розвиваючи культуру відповідальності та активної взаємодії в українському суспільстві.Серед задач ...

ГО «Потрібні тут» _ Головна ГО «Потрібні тут» - Go
Громадська організація “Потрібні тут” запустила власний веб-сайт

Зареєстрована влітку минулого року, громадська організація “Потрібні тут” працює у Світловодську, розвиваючи культуру відповідальності та активної взаємодії в українському суспільстві.

Серед задач організації є сприяння цифровій трансформації громадського сектору, розвиток потенціалу молоді та ВПО у приймаючих громадах та сприяння професійному волонтерству.

Виконуючи ці завдання, громадська організація “Потрібні тут” стала учасником проекту “Волонтер Плюс”, що втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Зокрема, ГО “Потрібні тут” подала заявку та отримала міні-грант на розробку веб-сайту, який дозволить розвинути бренд організації, покращить її здатність залучати партнерів та волонтерів. Сайт вже працює за адресою: http://Potribnitut.org

Його розробка відбувалася на спеціальному конструкторі, що дозволило у стислі терміни з мінімальними витратами створити базовий сайт для інформування спільноти про діяльність організації та надати молоді інструмент для долучення до волонтерства. 

“Наша організація отримала додатковий канал комунікації для розвитку спільноти, а отже покращила свою видимість у мережі інтернет та спроможність комунікувати із партнерами та залучати волонтерів”, – коментує координатор проекту “Волонтер Плюс” Максим Осика.

Таким чином молодіжний волонтерський рух Світловодська отримав поштовх до розвитку через інвестиції в цифрові інструменти. Це дуже важливо для громади, яка прийняла понад 10000 переселенців із яких 25% діти та молодь, які є активними користувачами Інтернету. Засновники та команда організації “Потрібні тут” планують і далі інвестувати свої знання у розвиток Світловодська.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз