Готуйте “сані” на карантині. Можливість для громадських організацій ветеранів

Український незалежний центр політичних досліджень інформує, що Міністерство у справах ветеранів України проводить конкурс для громадських організацій ветеранів на фінансування проєктів у 2021 році. ...

Додано:
Lilia Korop

Things can change really fast and you may need to adjust. Be open to the possibilities.
Готуйте “сані” на карантині. Можливість для громадських організацій ветеранів

Український незалежний центр політичних досліджень інформує, що Міністерство у справах ветеранів України проводить конкурс для громадських організацій ветеранів на фінансування проєктів у 2021 році. Нині у всіх організацій є чудова можливість написати хорошу конкурсну заявку, тим самим “підготувати сані влітку”.

Гранична сума для проєктів становить 800 тисяч гривень, а для деяких 250 тисяч гривень. 

Конкурсні пропозиції прийматимуть від громадських об’єднань ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства, внесені до Реєстру громадських об’єднань та утворені з метою захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема соціальних, та інших інтересів ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які отримали свій статус відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років”, “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті”.

Пропозиції почнуть приймати після припинення всіх заборон і обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″. Дедлайн подачі конкурсних пропозицій 30 вересня 2020 року. 

Тож не баріться і не прокрастинуйте, а скоріше читайте вимоги до пропозицій на сайті Міністерства у справах ветеранів України: https://mva.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti

Експерти Українського незалежного центру політичних досліджень, за запитом, можуть підказати, як правильно подати конкурсну заявку та як успішно виділити головні та другорядні цілі за проєктами. 

УНЦПД — неурядовий позапартійний аналітичний центр, який розвиває демократичні процедури у полі публічної політики і своєю діяльністю утверджує в суспільстві ідеї незворотності демократичних перетворень. Центр зосереджується на ретельному вивченні суспільно-політичних процесів в Україні та країнах ЄС, генерує ідеї та адвокатує пропозиції для хорошого врядування, займається громадянською і політичною просвітою, створює майданчики для суспільної комунікації.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Послуги медіації від Громадського центру правосуддя

“Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами” - відбулося третє публічне обговорення

Олена Розказова: «Ми помічаємо наявність у нас прав і свобод, коли їх втрачаємо»

Карантин посилив гендерні стереотипи та патріархальні соціальні норми

Чи можна розглядати грантодавця як інвестора?

Зелена кімната для дітей