Horizon Europe: майже 100 млрд.євро для розвитку досліджень та інновацій у бізнесі

12 жовтня 2021 року Україна підписала Угоду про приєднання до програми досліджень та інновацій Horizon Europe. Загальне фінансування на період з 2021 до 2027 року складатиме 95,5 млрд.євро. Це на ...

Додано:
synergypr

pexels-photo-590022
Horizon Europe: майже 100 млрд.євро для розвитку досліджень та інновацій у бізнесі

12 жовтня 2021 року Україна підписала Угоду про приєднання до програми досліджень та інновацій Horizon Europe. Загальне фінансування на період з 2021 до 2027 року складатиме 95,5 млрд.євро. Це на майже 20 млрд. більше, ніж у попередній програмі Horizon 2020.

9-та Рамкова програма з наукових досліджень та інновацій дозволить українським підприємствам, дослідникам, науковим організаціям отримати підтримку для реалізації проривних інновацій у будь-якій технологічній сфері. «Приєднання до Horizon Europe дає широкі можливості для розвитку національним малим, середнім підприємствам і стартапам. Ці організації зможуть самостійно отримати грантову (безповоротну) допомогу в розмірі до 2,5 млн. євро, інвестиції до 15 млн. євро або професійну консалтингову і коучингову підтримку для презентації перед венчурними фондами і корпораціями. Або претендувати на донорську підтримку до 4 млн.євро при об’єднанні з мінімум трьох підприємств” – пояснює Світлана Олєйнікова, керуюча партнерка Synergy Universe, сертифікований консультант Horizon Europe. “Принципово, що з 2019 року українські компанії можуть подаватися на участь у програмі без компанії-партнера з Європи. До того існував лише варіант міждисциплінарної заявки. Це мав бути консорціум з не менш як трьох організацій з трьох різних країн ЄС і асоційованих членів” – додала експертка.

«Горизонт Європа» підтримує інноваційну діяльність малих та середніх підприємств (МСП) через Європейську інноваційну раду (European Innovation Council — EIC), що надає можливості для навчання організацій та фінансування інноваційних ідей. Станом на жовтень 2021 року українські проєкти можуть скористатися 2 інструментами підтримки. Перший - EIC Accelerator для МСП та стартапів, що спрямований на інноваційний прорив у будь-якій технологічній сфері, розвиток цифрових технологій та інновацій у сфері охорони здоров’я. А також інноваційні рішення, спрямовані на відновлення економіки в рамках виконання Європейського «Зеленого курсу». Другий - EIC Pathfinder для дослідницьких команд, які працюють над радикально новими проривними технологіями.

Програма Horizon Europe стала логічним продовженням Horizon 2020, що діяла попередні 7 років. З липня 2015 року Україна приймала участь в якості асоційованого члена.

За результатами Horizon 2020 14 проєктів з України отримали 4 млн. євро фінансування на розвиток.

Отримати більше деталей можна на сайті Єврокомісії.

Довідка

Група компаній Synergy Universe – це перша екосистема з фандрейзингу в Україні, що працює для сталого розвитку і побудови спроможності за допомогою залучення грантових (безповоротних) коштів в українські проєкти, розвитку бізнесу, громадських організацій та покращення роботи об’єднаних територіальних громад.

Група об’єднує такі напрямки: Synergy Development Consulting (управління проєктами компаній та побудова фінансової сталості через комплексний фандрейзинг), Synergy Academy (перша Академія, що навчає та працевлаштовує грантрайтерів), Synergy for Action (фандрейзингові ігри-симулятори), Synergy Investments (залучення інвестицій для бізнесу), Synergy Club (унікальна спільнота людей, які хочуть розвивати свої проєкти, за допомогою фандрейзингових можливостей).

У 2020 році компанія залучила понад 2 млн. євро коштів для своїх клієнтів.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE