ГО «ВГО «Поруч» запускає власну NFT-колекцію, що покликана допомагати ЗСУ

ГО «ВГО «Поруч» запускає власну NFT-колекцію, що покликана допомагати ЗСУ. Авторами колекції є діти — учасники нашого проєкту «Школа миру». Громадська організація третій рік поспіль упроваджує проєкт ...

Додано:
Danyl091010

нфт запуск укр
ГО «ВГО «Поруч» запускає власну NFT-колекцію, що покликана допомагати ЗСУ

ГО «ВГО «Поруч» запускає власну NFT-колекцію, що покликана допомагати ЗСУ. Авторами колекції є діти — учасники нашого проєкту «Школа миру». 

Громадська організація третій рік поспіль упроваджує проєкт «Школа миру», який має на меті розбудову миру та створення умов для неконфліктного діалогу серед учнів, їхніх батьків і вчителів. За три роки ми об’єднали дітей і педагогів із десяти регіонів України. Особливу увагу було приділено створенню осередків Шкіл миру в Донецькій і Луганській областях. Але 24 лютого нова фаза війни з Росією перетворила життя всієї України на «до» та «після», багато наших учасників стали вимушеними переселенцями. 

Ми звернулися до учнів, щоб вони створили власні малюнки, які стали трансляцією їхнього дитячого світогляду на сьогоднішню ситуацію в нашій країні. Кожна робота — це суб’єктивна рефлексія наших учасників на події, які вони переживають щодня. Тож такий кейс є досить унікальним. 

На цих малюнках — і Привид Києва, бо діти чули цю історію від батьків або з Інтернету; і інші захисники та захисниці Батьківщини, і, звичайно, мрії: мирна Україна, щасливі малюки, тваринки та квіти… Разом із кольорами хакі ці малюнки рясніють золотом і блакиттю — кольорами нашого прапора, мирного неба та моря, сонця та полів стиглої пшениці… Ці малюнки насправді стали результатом дитячого переосмислення подій у країні та величезним бажанням юних українців допомогти нашим воїнам у їхній святій справі захисту Батьківщині та кожного її громадянина.

Наша команда перетворила малюнки в NFT-продукти, які ви зможете придбати за символічну ціну. Отримані кошти ми спрямуємо на потреби пом’якшення наслідків гуманітраної кризи в Україні або на потреби ЗСУ. Ми знаємо, що багато людей вже  допомагає Україні, це така ж сама допомога, до того ж в отримуєте пам’ятний бонус, що зробили гарну справу. 

Хочемо подякувати Орхану Набієву, за створення графічних елементів для колекції, а також Дмитру Дрібноходу за допомогу у публікації та перетворенню малюнків у NFT-продукти.

Лінк на колекцію https://opensea.io/poruch_ngo.


 

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності