ГО “Плато” закликає підтримати екорозвиток Львівської громади у 2024-2026 роках

Висловити свої пропозиції щодо дружнього до довкілля розвитку громади у наступні роки можна через участь у тематичних консультаціях ініційованих Львівською міською радою.До 17 січня у Львові тривають ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

2023-08-18_Plato_Netvorkinh_8
ГО “Плато” закликає підтримати екорозвиток Львівської громади у 2024-2026 роках

Висловити свої пропозиції щодо дружнього до довкілля розвитку громади у наступні роки можна через участь у тематичних консультаціях ініційованих Львівською міською радою.

До 17 січня у Львові тривають консультації з громадськістю щодо проєкту Ухвали “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки”. Ініціатором консультацій виступив департамент економічного розвитку Львівської міської ради.

“Ми з колегами ознайомилися з документом та помітили, що в ньому майже не приділено уваги таким темам як озеленення, екопросвітництво, адаптація до наслідків зміни клімату. А тому закликаємо небайдужих львів’ян і львів’янок проявити свою позицію та стати “адвокатами” зеленого курсу громади” – ділиться координаторка природоорієнтованих проєктів ГО “Плато” Анжеліка Зозуля.

Звернення та пропозиції можуть стосуватися питання раціонального догляду за газонами, створення елементів вертикального озеленення, запровадження зеленого громадського бюджету тощо. Для натхнення у “Плато” радять погортати публікації, видані організацією у попередні роки – “Каталог природоорієнтованих рішень”, збірку гарденотерапевтичних занять “Сила саду”, посібник “Різнотрав’я поруч”, а також звернути увагу на досвід простору міського садівництва та городництва “Розсадник”.

Ознайомитися із робочою версією програми соціально-економічного та культурного розвитку можна за посиланням: https://vse.ee/green_lviv_24-26.

Подавати “зелені” зауваження та пропозиції потрібно на електронну скриньку [email protected] до 17 січня 2024 року.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії