Гарячий лід своїми руками роблять молоді волонтери на Кіровоградщині

З дитинства нам відомо, що лід холодний, а слова “гарячий лід” не мають сенсу. Однак, температура льоду запросто може бути вище звичного нуля градусів. І крім того, допомагати зігрівати людей. Після ...

photo_5391039351212852529_w
Гарячий лід своїми руками роблять молоді волонтери на Кіровоградщині

З дитинства нам відомо, що лід холодний, а слова “гарячий лід” не мають сенсу. Однак, температура льоду запросто може бути вище звичного нуля градусів. І крім того, допомагати зігрівати людей. Після невеликого навчання кожен бажаючий може, за наявності необхідних реагентів, створити міні-грілки для того, щоб почуватися комфортніше взимку.

З огляду на це Благодійний Фонд «Всеукраїнський Ангел Допомоги» залучив три десятки хлопців та дівчат, котрі у Новоархангельській громаді на Кіровоградщини пройшли навчання і тепер роблять “гарячий лід”. Міні-проект під назвою “Даруй тепло!” має на меті зігріти тих, хто цього потребує і роздати жителям на деокупованих територіях та ВПО, які цього потребують.

“Під час навчання молоді волонтери визначили таку актуальну проблему, як систематичне відключення електроенергії, котре призводить до припинення роботи практично всіх систем опалення, і знайшли шляхи її вирішення. Тепер спільна робота грутує молодь і дає їм можливість допомагати оточуючим”, – коментує виконавча директорка фонду Дар’я Недзельська.

До проекту залучені хлопці та дівчата трьох громад, а саме Катеринівської, Маловисківської та Новоархангельської, котрі планують загалом створити біля 700 пакетів “гарячого льоду” і передати їх жителям звільнених територій, насамперед у Херсонську область.

 

Проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"