Гарвард для благодійників: УКУ навчить професійно допомагати

В Україні стартує перша професійна програма для менеджерів благодійних фондів.Український католицький університет запускає перший в Україні комплексний курс для лідерів благодійності. Програма ...

Програма УКУ для БФ
Гарвард для благодійників: УКУ навчить професійно допомагати

В Україні стартує перша професійна програма для менеджерів благодійних фондів.

Український католицький університет запускає перший в Україні комплексний курс для лідерів благодійності. Програма «Управління благодійними фондами» має на меті розвиток ефективної філантропії та альтруїзму в країні. Тренерами стануть провідні фахівці з фандрейзингу, стратегування, права, комунікацій та менеджменту.

Програма стартує 28 лютого в Києві та розрахована на чотири місяці.

Оксана Кулаковська

«Ідея створити програму для благодійників народилася у відповідь одразу на два запити. З одного боку, в Україні за останні роки в геометричній прогресії зросла кількість людей, залучених у благодійну діяльність: за статистикою, 70% українців пожертвували кошти чи речі за останній рік. З іншого боку, український бізнес прагне бути соціально відповідальним, підхоплюючи світові тренди. Кошти власників мають бути інвестовані у зміни, які можливо виміряти, а зусилля благодійників повинні мати відчутний вплив. Наразі є великий попит на професійних управлінців благодійними фондами, які зуміють перетворити жагу творити добро та кошти донорів на реальні зміни», – розповідає ініціатор програми, директор Київського центру УКУ Оксана Кулаковська.

Марія Артеменко

Перший набір програми «Управління благодійними фондами» підготує 30 лідерів, які очолять трансформацію благодійного сектору в країні. Куратор програми – Марія Артеменко, засновниця Центру розвитку благодійності. Саме під її керівництвом нещодавно з розмахом пройшов Щедрий Вівторок в Україні та зібрав 15 мільйонів гривень на добрі справи.

«Ми живемо в епоху розквіту благодійності як явища та як організованої форми людської діяльності, вважає один із творців теорії ефективного альтруїзму Пітер Сінгер. І я з ним повністю погоджуюсь. Якщо вам пощастило жити в комфортних умовах, варто використовувати вільні ресурси для побудови кращого світу, про який ми всі мріємо, – коментує Марія Артеменко. – З кожним роком все більше українців прагнуть вкладати час, кошти і талант у благодійність, яка стрімко розвивається і потребує ефективних лідерів. Адже розвиток культури благодійності впливає навіть на економіку країни».

Організатори взяли за основу приклади програм для некомерційних організацій Гарвардської школи бізнесу та Стенфордського університету. Курс складатиметься з п’яти тематичних навчальних модулів, а на завершення учасники будуть захищати проекти. Кожен випускник отримає дорожню карту розвитку власної організації.

Програма «Управління благодійними фондами»
Київський центр УКУ: вул. І. Мазепи, 10A
28 лютого – 22 червня 2019 року

Деталі програми та реєстрація за посиланням: http://ucu-edu.tilda.ws/charity


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку