Greencubator презентував відео про «зелені» інновації в Україні

Відео про «зелені» інновації, які впроваджуються в Україні завдяки програмі ЄБРР «Кліматичні Інноваційні Ваучери», було вперше презентоване 6 грудня на кліматичній конференції ООН СOP24. Відео ...

Додано:
Julia Fedotovskyh

e`nergoe`ffektivnost-e1448477329970
Greencubator презентував відео про «зелені» інновації в Україні

Відео про «зелені» інновації, які впроваджуються в Україні завдяки програмі ЄБРР «Кліматичні Інноваційні Ваучери», було вперше презентоване 6 грудня на кліматичній конференції ООН СOP24.

Відео розповідає про «зелену» сторону інновацій в Україні, адже зазвичай її просто не згадують, коли представляють країну на міжнародній арені. Розповідаючи про українські інновації, згадують  або найбільший в світі літак Ан-225 «МРІЯ», або IT-продукти, як от сервіс перевірки правопису і граматики англійською мовою Grammarly, сучасну іграшку для домашніх тварин Petcube тощо. Але в нашому повсякденному житті вже присутні інновації, які день у день протистоять зміні клімату.

Україна має чимало інноваційних «зелених» розробок, які розвивають наступні галузі сучасної економіки:

  • електромобільність
  • «розумний» будинок
  • будівництво
  • фермерство
  • виробництво і металургія
  • альтернативна енергетика

Україна є шостою країною в світі за темпами зростання електромобільного транспорту. І саме у нас розвивається найбільша в Cхідній Європі електромобільна мережа. В міські ландшафти вже встигли інтегруватися генератори альтернативної енергії, а аерокосмічна галузь може використовувати в 6 разів менше титану у виробництві деталей, завдяки технології 3D-друку, яку створили українці. 

Про ці та інші «зелені» розробки родом з України розповідає відео «Зелені Інноватори, вітаємо!», яке Greencubator презентував на міжнародній конференції ООН COP24.  Програма ЄБРР «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є найбільшою в Україні грантовою програмою підтримки бізнесів, що впроваджують дружні до клімату низьковуглецеві інновації в своїй роботі.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Громадський активізм та ставлення до реформ: суспільна думка в Україні

Гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин

Опитування щодо забезпечення охорони громадського порядку у громаді

В Україні відкрито перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Стартує проект щодо захисту активістів

«Муніципальна няня»: про компенсацію, деталі та умови