GoGlobal залучить 1 000 іноземних волонтерів для 100 000 дітей

1 000 волонтерів з усього світу навчатимуть 100 000 українських дітей долати бар’єри та мислити критично. У результаті проекту GoCamp нова генерація українців зможе використовувати всі сучасні ...

Найбільший волонтерський проект
GoGlobal залучить 1 000 іноземних волонтерів для 100 000 дітей

1 000 волонтерів з усього світу навчатимуть 100 000 українських дітей долати бар’єри та мислити критично. У результаті проекту GoCamp нова генерація українців зможе використовувати всі сучасні можливості, а отже вплинути на майбутнє світу та забезпечити гідне позиціонування України в ньому.

Це наймасштабніший освітньо-культурний проект в Україні із залученням іноземних волонтерів. За допомогою спеціально розробленої програми волонтери розвиватимуть у школярів цінності, компетенції та навички, яких вимагає сучасний світ. Ідея проведення належить GoGlobal – ініціативі громадської організації Global Office, діяльність якої сприяє інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно із цінностями вільного світу.

1000 волонтерів для українських дітей

GoCamp стартує 10 жовтня з оголошення набору волонтерів з більш ніж 40 країн світу та конкурсу шкіл зі всієї України. Навчання розпочнеться в кінці травня. «Проект залучає школи незалежно від їхнього розміщення. Для дітей із віддалених населених пунктів спілкування з іноземним волонтером може справді змінити життя. Крім того, конкурсний відбір шкіл сприяє підвищенню якості та конкурентоспроможності української освіти, консолідує адміністрацію школи, вчителів, батьків та школярів навколо спільної мети», – зазначає міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Улітку 2016 року було реалізовано перший англомовний табір GoCamp, учасниками якого стали 127 волонтерів із 40 країн світу та 9 000 дітей віком від 10 до 15 років. Задля посилення міжкультурного діалогу, всі волонтери проживали в приймаючих українських сім’ях.

«Під час проведення пілотного проекту на наших очах руйнувались стереотипи. Іноземні волонтери бачили, що упередження щодо України не мають жодного сенсу. В свою чергу школярі, вчителі, приймаючі сім’ї відкривали для себе інші культури та цінності. Проект змінив нас усіх», – ділиться досвідом проведення GoCamp 2016 директор ГО Global Office Оксана Нечипоренко.

«GoCamp, без перебільшення, змінить життя цілого покоління українців. Це інноваційний підхід до освіти та розвитку дітей, який закладе фундамент для успіху майбутньої генерації України. Отримані у таборі знання та навички допоможуть дітям отримати конкурентноспроможну освіту, вільно почуватись громадянами світу, не боятись відстоювати свою позицію та зрозуміти, що усі бар’єри – умовні», – переконаний співзасновник ГО Global Office, народний депутат України Мустафа Найєм.

Реєстрація іноземних волонтерів та шкіл для участі у проекті розпочинається 10 жовтня 2016 року на сайті gocamps.com.ua.

 www.ex.ua/348685605705

За додатковою інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції. ГО має два напрямки діяльності: 1. GoGlobal, метою якого є популяризація вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадській дипломатії 2. GoEast, метою якого є інформаційна, інфраструктурна та політична інтеграція прифронтових територій Донецької та Луганської областей у загальноукраїнський простір. Детальніше: globaloffice.org.ua.

Автор: Тетяна Кириленко

 


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку